Kryzys zażegnany! Kate i William znów szczęśliwi

Ostatnie tygodnie nie były łatwe dla księżnej Kate. Media spekulowały o kryzysie w jej małżeństwie. Wszystko za sprawą zdjęć z wyjazdu Williama na narty. Książę został przyłapany w nocnym klubie na zabawach z obcymi kobietami. Najgorsze już jednak za ulubieńcami Brytyjczyków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kryzys zażegnany! Kate i William znów szczęśliwi
(East News)

Kate i William towarzyszyli królowej w corocznej mszy świątecznej. Niedzielne nabożeństwo w opactwie w Windsorze od lat jest tradycją wielkanocną w rodzinie królewskiej. Członkowie monarchii przybywają do hrabstwa Berkshire, gdzie oddają hołd królowej.

Elżbieta II z pewnością mogła odetchnąć z ulgą i cieszyć się tą chwilą. Jej wnuk z żoną znów wyglądali na szczęśliwych i zakochanych. Uśmiechali się do poddanych i nie kryli radości z kolejnych wspólnych świąt. Tym razem nie zabrali ze sobą dzieci, księcia Jerzego i księżniczki Charlotty.

Trudno było również nie zauważyć nieobecności księcia Harry'ego, który Wielkanoc zdecydował się spędzić w USA u swojej dziewczyny, Meghan Markle. Brytyjskie media donoszą, że partnerka księcia spodziewa się ich dziecka.

Księżna Kate miała na sobie jasny płaszcz od Catherine Walker oraz toczek i buty w tym samym kolorze. Prezentowała się jak zawsze perfekcyjnie.

Dobrze widzieć książęcą parę w najlepszej formie.

East News
Podziel się
East News
Podziel się
East News
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.