Trwa ładowanie...
d47tu3k

Krzysztof Gojdź sprzedaje firmę i wyprowadza się z Polski. Chce być gwiazdą amerykańskiej telewizji

Najsłynniejszy w Polsce lekarz medycyny estetycznej podjął ważną decyzję. Zrezygnował z prowadzenia ulubionej kliniki rodzimych celebrytek i ogłosił, że wyprowadza się z kraju.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krzysztof Gojdź
Krzysztof Gojdź (Instagram.com)
d47tu3k

W życiu Gojdzia szykuje się wiele zmian. Lekarz, który bardzo chciał zostać celebrytą, postanowił na stałe przenieść się na Florydę. W ciągu ostatnich kilku lat nagrywał programy dla TVN i wydawał książki poświęcone zabiegom medycyny estetycznej, pojawił się nawet w ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami". Teraz doktor planuje międzynarodową karierę. Zrezygnował z prowadzenia obleganej przez celebrytki kliniki Holistic Clinic i ogłosił przeprowadzkę.

"Podjąłem trudną dla mnie decyzję o przekazaniu udziałów Holistic Clinic w dobre ręce, pozostawiając po sobie wyszkolony, profesjonalny i godny zaufania Zespół specjalistów. Klinika będzie się rozwijała służąc pacjentom najnowocześniejszym sprzętem medycznym i przekazaną przeze mnie wiedzą i doświadczeniem. Będę Was informował na bieżąco czy klinika trzyma poziom godny polecenia i zaufania." - napisał na Facebooku.

Lekarz, który lubi chwalić się wystawnym życiem w mediach społecznościowych, zdradził, że zamieszka w swoim apartamencie w Miami Beach.

"Przeprowadziłem się do Miami Beach chcąc dzielić swoje życie między Florydą a Polską. Tu pragnę realizować swoje nowe marzenia i cele.Przez najbliższe kilka tygodni będę odpoczywał w moim skromnym domu nad Oceanem nabierając sił na mocne uderzenie już niedługo. (...) Mam propozycję nagrania programu dla amerykańskiej TV o zasięgu światowym. Myślę też o otwarciu nowej kliniki." - dodał.

d47tu3k

Myślicie, że Gojdź ma szanse stać się gwiazdą amerykańskiej telewizji?

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d47tu3k

Podziel się opinią

Share

d47tu3k

d47tu3k