Trwa ładowanie...

Krzysztof Ibisz pokazał synów. Ależ wyrośli!

Ibisz ma dwóch synów. Młodszego Vinceta i starszego, Maksymiliana. Prezenter wakacje postanowił spędzić z ukochanymi dziećmi. Wyjazdami chwali się na swoim Instagramie.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Krzysztof Ibisz pokazał synów. Ależ wyrośli!Źródło: ONS.pl
dxbfda0
dxbfda0

Z Vincentem Krzysztof Ibisz postanowił wybrać się na Mazury. Tam prezenter odpoczywał od medialnego zgiełku. Wspólnie z dzieckiem spędzili "męski czas". Pływali kajakiem, a także zwiedzali wraz z przewodnikiem Wilczy Szaniec. Z pewnością był to udany wypad. Tym bardziej, że sam obszar Mazur jest jednym z najpiękniejszych, o ile nie najpiękniejszym w Polsce.

Po wycieczce z młodszym synem Ibisz na wycieczkę zabrał 19-letniego Maksymiliana. Tym razem wyjechali nieco dalej, bo do słonecznej Portugalii. "Który to syn?" – zapytała internautka. Obok takiego komentarza nie mógł przejść obojętnie Ibisz i odpisał z przymrużeniem oka: "Moja starsza wersja".

Przy mocno zapełnionym grafiku zawodowym gwiazdy wakacje wykorzystują przede wszystkim, żeby je spędzić z bliskimi. I słusznie. Nie ma nic lepszego od czasu wolnego spędzonego w gronie najbliższych.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dxbfda0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxbfda0