Trwa ładowanie...

Krzysztof Ibisz wróci do byłej żony? Spędzają czas razem

Krzysztof Ibisz i jego była żona Anna Nowak-Ibisz kwestowali razem na warszawskich Powązkach. Na ich twarzach gościły uśmiechy.

Krzysztof Ibisz wróci do byłej żony? Spędzają czas razemŹródło: Forum
d2okgtl
d2okgtl

W dzień Wszystkich Świętych Krzysztof Ibisz i Anna Nowak-Ibisz wraz z 13-letnim synem Vincentem zbierali datki na renowację starych nagrobków. Choć od dziesięciu lat nie są już małżeństwem, widać było, że dobrze czują się w swoim towarzystwie.

Krzysztof Ibisz, który po 7 latach rozstał się ze swoją partnerką Patrycją, coraz częściej jest widywany w towarzystwie byłej żony. To ona pocieszała go, gdy w lutym zmarł jego ojciec. A kiedy wracał z synem z urlopu, była żona odebrała ich z lotniska. Później prezenter zrewanżował się tym samym.

Od chwili rozstania w 2008 r. Ibisz i jego żona kłócili się i spotykali głównie w sądzie, gdzie walczyli m.in. o alimenty na syna. Jak jednak ustalił "Fakt", Krzysztof miał przeprosić Annę za wszystkie krzywdy. Relacje między nimi się ociepliły.

d2okgtl

Jednak jak donosi "Dobry Tydzień", prezenter nie ma zamiaru odnawiać związku z byłą żoną: - Jedyne, co się za tym kryje, to przyjaźń, zdrowy rozsądek i wielka miłość do wspólnego dziecka. Nie jesteśmy parą, ale możemy na siebie liczyć – powiedział.

Zobacz także: Anna Nowak-Ibisz: "Jestem człowiekiem wychowanym na produktach najwyższej jakości"

d2okgtl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2okgtl