Trwa ładowanie...

Krzysztof Ibisz wróci do byłej żony? Spędzają czas razem

Krzysztof Ibisz i jego była żona Anna Nowak-Ibisz kwestowali razem na warszawskich Powązkach. Na ich twarzach gościły uśmiechy.

Share
Krzysztof Ibisz wróci do byłej żony? Spędzają czas razemŹródło: Forum
d2763jt

W dzień Wszystkich Świętych Krzysztof Ibisz i Anna Nowak-Ibisz wraz z 13-letnim synem Vincentem zbierali datki na renowację starych nagrobków. Choć od dziesięciu lat nie są już małżeństwem, widać było, że dobrze czują się w swoim towarzystwie.

Krzysztof Ibisz, który po 7 latach rozstał się ze swoją partnerką Patrycją, coraz częściej jest widywany w towarzystwie byłej żony. To ona pocieszała go, gdy w lutym zmarł jego ojciec. A kiedy wracał z synem z urlopu, była żona odebrała ich z lotniska. Później prezenter zrewanżował się tym samym.

d2763jt

Od chwili rozstania w 2008 r. Ibisz i jego żona kłócili się i spotykali głównie w sądzie, gdzie walczyli m.in. o alimenty na syna. Jak jednak ustalił "Fakt", Krzysztof miał przeprosić Annę za wszystkie krzywdy. Relacje między nimi się ociepliły.

Jednak jak donosi "Dobry Tydzień", prezenter nie ma zamiaru odnawiać związku z byłą żoną: - Jedyne, co się za tym kryje, to przyjaźń, zdrowy rozsądek i wielka miłość do wspólnego dziecka. Nie jesteśmy parą, ale możemy na siebie liczyć – powiedział.

Zobacz także: Anna Nowak-Ibisz: "Jestem człowiekiem wychowanym na produktach najwyższej jakości"

d2763jt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2763jt
d2763jt