Trwa ładowanie...
d438209

Krzysztof Ibisz z byłą żoną i synem na zdjęciu. Internauci zachwyceni

Krzysztof Ibisz coraz częściej spotyka się z byłą żoną Anną. Jak twierdzi, robi to dla syna, 13-letniego Vincenta, jednak internauci mają swoje teorie na ten temat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krzysztof Ibisz coraz częściej spotyka się z byłą żoną Anną Nowak-Ibisz
Krzysztof Ibisz coraz częściej spotyka się z byłą żoną Anną Nowak-Ibisz (Materiały prasowe)
d438209

Krzysztof Ibisz był dwukrotnie żonaty. Jego pierwsze małżeństwo z Anną Zejdler trwało 10 lat. Drugie zaś, z Anną Nowak, jedynie cztery lata. Z obu związków Ibisz ma synów: Maksymiliana z Anną Zejdler i Vincenta z Anną Nowak-Ibisz.

Choć przez długi czas Krzysztof i Anna Nowak-Ibisz kłócili się po rozwodzie o alimenty, to ich stosunki są obecnie bardzo przyjacielskie. Po śmierci taty Krzysztofa w zeszłym roku Anna bardzo go wspierała. Obecnie para często się spotyka. W mediach nie milkną pogłoski o zejściu się pary, jednak popularny prezenter twierdzi, że to wszystko dla dobra syna.

Ostatnio znów się spotkali: Krzysztof, Anna i Vincent. Obdarowali się prezentami na Mikołajki, które spędzili w restauracji.

Pamiątką niech będzie urocze zdjęcie, pod którym posypały się przemiłe komentarze, wśród których najczęściej przewijała się jedna wspólna myśl: "Miło się na was patrzy. Aż człowiekowi tak lepiej się robi, widząc zdjęcie , z którego bije taka sympatia".

d438209

Podziel się opinią

Share

d438209

d438209