Trwa ładowanie...
d7rpy3l

Krzysztof Rutkowski zostanie ojcem!

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich to jedna z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Po aferze z Wodzianką media szczególnie interesowały się ich życiem. Teraz para ogłosiła radosną nowinę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maja Plich i Krzysztof Rutkowski zostaną rodzicami
Maja Plich i Krzysztof Rutkowski zostaną rodzicami (East News, Fot: East News)
d7rpy3l

Jak zapowiadał niejednokrotnie Krzysztof Rutkowski, Maja Plich ma zostać jego czwartą i ostatnią żoną. Ceremonia jednak konsekwentnie przekładana jest z miesiąca na miesiąc...

ZOBACZ TAKŻE: Wodzianka ujawnia kulisy związku z Rutkowskim: "Krzysztof ODDAŁ MAI ZALICZKĘ NA ŚLUB!"

Teraz może się okazać, że narzeczeni przyspieszą ślubne plany. Maja ogłosiła na swoim profilu na Instagramie, że jest w ciąży. Para ma już syna, Krzysztofa Juniora.

d7rpy3l

Dominika Zasiewska wyznała jakiś czas temu w rozmowie z Wirtualną Polską, że detektyw miał z nią romans i nie był wierny swojej narzeczonej. Posiadała również niezbite dowody. Publikowała prywatne rozmowy i zdjęcia, które nie pozostawiały złudzeń. Trzeba przyznać, że rewelacje o miłosnych perypetiach Rutkowskiego rozgrzały wszystkie media. Dlatego też Krzysztofowi trudno będzie odciąć się od medialnej burzy, którą zapoczątkowała Wodzianka.

Chwilę po aferze z Zasiewską, Rutkowski zabrał Maję do Aten, gdzie wspólnie czule pozowali do zdjęć.

Detektyw wydaje się nie być wstrząśnięty ostatnimi zawirowaniami w jego życiu prywatnym. Wszystko wskazuje na to, że Maja albo wybaczyła narzeczonemu, albo całe zamieszanie z Dominiką Zasiewską było tylko medialną szopką.

Ale to wiedzą tylko oni. Bo aż nie chce się wierzyć, że miesiąc po takim incydencie decydują się na powiększenie rodziny.

d7rpy3l

Podziel się opinią

Share

d7rpy3l

d7rpy3l