Trwa ładowanie...
d1vzdkj

Krzysztof Zalewski ma żonę? Michał Piróg zdradził tajemnicę muzyka na wizji

Krzysztof Zalewski rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. Ktoś może zrobić to za niego jak Michał Piróg, który zdradził w finale "Top Model" na żywo, że muzyk ma żonę!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krzysztof Zalewski ma żonę?
Krzysztof Zalewski ma żonę? (East News, Fot: Beata Zawrzel)
d1vzdkj

Finał 8. edycji programu "Top Model" był bardzo emocjonujący. Ostatecznie wygrał chorujący na zespół Tourette'a Dawid Woskanian, pokonując Sandrę, Olgę i Staszka. Choć finaliści byli na pierwszym planie, to Michał Piróg przykuł uwagę widzów jak nigdy dotąd.

Podczas finału na scenie dwa razy wystąpił Krzysztof Zalewski. Przed drugim wejściem muzyka Michał Piróg przepytywał byłych uczestników 8. edycji "Top Model", kto ich zdaniem powinien wygrać. Na koniec, by rozładować atmosferę, powiedział znamienne słowa: "Ja jestem #teamZalewski. Gdyby on tylko nie miał żony...".

d1vzdkj

To zdanie zaszokowało wszystkich! Do tej pory media informowały jedynie o zaręczynach Zalewskiego z Olgą Tuszewską, menadżerką Moniki Brodki. Nikt się nie spodziewał, że para wzięła cichy ślub.

Zalewski nie opowiada o swoim życiu prywatnym. Do ukochanej zwraca się Otulinka. Zadedykował jej piosenkę "Otu", która znalazła się na płycie "Złoto". Para ma dziecko. Jeśli słowa Piróga są prawdą, to parze bardzo gratulujemy!

d1vzdkj

Podziel się opinią

Share
d1vzdkj
d1vzdkj