Trwa ładowanie...

Krzysztof Zalewski ma żonę? Michał Piróg zdradził tajemnicę muzyka na wizji

Krzysztof Zalewski rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. Ktoś może zrobić to za niego jak Michał Piróg, który zdradził w finale "Top Model" na żywo, że muzyk ma żonę!

Krzysztof Zalewski ma żonę? Michał Piróg zdradził tajemnicę muzyka na wizjiŹródło: East News, fot: Beata Zawrzel
d3vju2s
d3vju2s

Finał 8. edycji programu "Top Model" był bardzo emocjonujący. Ostatecznie wygrał chorujący na zespół Tourette'a Dawid Woskanian, pokonując Sandrę, Olgę i Staszka. Choć finaliści byli na pierwszym planie, to Michał Piróg przykuł uwagę widzów jak nigdy dotąd.

Podczas finału na scenie dwa razy wystąpił Krzysztof Zalewski. Przed drugim wejściem muzyka Michał Piróg przepytywał byłych uczestników 8. edycji "Top Model", kto ich zdaniem powinien wygrać. Na koniec, by rozładować atmosferę, powiedział znamienne słowa: "Ja jestem #teamZalewski. Gdyby on tylko nie miał żony...".

d3vju2s

To zdanie zaszokowało wszystkich! Do tej pory media informowały jedynie o zaręczynach Zalewskiego z Olgą Tuszewską, menadżerką Moniki Brodki. Nikt się nie spodziewał, że para wzięła cichy ślub.

Zalewski nie opowiada o swoim życiu prywatnym. Do ukochanej zwraca się Otulinka. Zadedykował jej piosenkę "Otu", która znalazła się na płycie "Złoto". Para ma dziecko. Jeśli słowa Piróga są prawdą, to parze bardzo gratulujemy!

d3vju2s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vju2s