Trwa ładowanie...

Krzysztof Zalewski zaatakował Trójkę. Pokazał jednoznaczny gest

Lista artystów bojkotujących Trójkę nieustannie się powiększa. Krzysztof Zalewski dość wulgarnie zareagował na wieść o emisji jego utworu na antenie państwowej stacji.

Krzysztof Zalewski zaatakował Trójkę. Pokazał jednoznaczny gestŹródło: Instagram
d2ps4fj
d2ps4fj

Wielu polskich artystów postanowiło zbojkotować radiową Trójkę po aferze z anulowanym notowaniem Listy Przebojów Trójki. Po tym jak Marek Niedźwiecki odszedł ze stacji jednym z pierwszych muzyków, który wyraził swój sprzeciw, był Dawid Podsiadło. Wokalista napisał, że nie życzy sobie, by jego piosenki były emitowane na antenie państwowej rozgłośni po tym, co się ostatnio wydarzyło.

ZOBACZ TAKŻE: Lista przebojów Trójki. Krzysztof Mieszkowski: Dziś PiS mówi, co jest dobre, a co złe w sztuce

Do bojkotu przyłączyli się również kolejni muzycy, w tym m.in. Krzysztof Zalewski. Artysta nie chce, by jego utwory były nadawane na antenie radiowej Trójki. Swoją dezaprobatę wyraził za pośrednictwem zdjęcia umieszczonego na jego profilu na Instagramie. Na fotografii możemy zauważyć, jak muzyk pokazuje środkowy palec.

"Właśnie kumpel mi napisał, że lecę w Trójce. Wiem, że nie mam na to wpływu, ale chciałbym uprzejmie zaznaczyć, że nie życzę sobie tego. Mam nadzieję, że Trójka, której słuchałem od brzdąca, wróci jeszcze, ale to, co jest teraz, nie ma z nią nic wspólnego" - napisał Zalewski.

d2ps4fj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ps4fj