Trwa ładowanie...

Ksiądz oburzony zachowaniem Antka Królikowskiego. "Po co był ten ślub?"

Choć o wspólnej, szczęśliwej przyszłości Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego nie ma już mowy, aktor zapewnia, że jego syn wkrótce stanie się członkiem Kościoła katolickiego. O tym, czy chrztu dziecka nie zakłóci rozpad małżeństwa jego rodziców zapytano ks. Janusza Koplewskiego. Ten nie przebierał w słowach.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski zaledwie kilka miesięcy temu ślubowali sobie w KościeleJoanna Opozda i Antoni Królikowski zaledwie kilka miesięcy temu ślubowali sobie w KościeleŹródło: AKPA, fot: AKPA
d3aviql
d3aviql

Jeszcze kilka tygodni temu nikt nie spodziewał się, że małżeństwo aktorskiej pary tak szybko odejdzie w zapomnienie. Joanna Opozda i Antoni Królikowski brali ślub kościelny w sierpniu ub.r. Sześć miesięcy później na świecie przywitali syna Vincenta. Niestety, już nie razem. Jak dowiedział się Pudelek, aktor jeszcze w trakcie ciąży zostawił żonę dla innej kobiety.

Mimo to Królikowski pochodzący z religijnej rodziny nie ma najmniejszego problemu z deklarowaniem rychłego chrztu syna. - Na pewno zamierzamy ochrzcić syna. Jeszcze nie wiem kiedy. Im szybciej, tym lepiej - powiedział ostatnio z rozmowie z Party.pl.

Antoni Królikowski odmawia wywiadu z Pudelkiem i obraża reportera

Czy w obliczu rozstania rodziców chrzest Vincenta może się odbyć? "Super Express" postanowił zapytać o to duchownego. Ten nie ma wątpliwości - dziecko może wstąpić do Kościoła.

d3aviql

- Dziecko nie jest przecież niczemu winne. Ważniejsze jest to, aby rodzice chrzestni otrzymali stosowne zaświadczenie. Na pewno oni nie mogą być rozwiedzeni, bo byłyby spore kłopoty - wyjaśnia ks. Janusz Koplewski, spowiednik gwiazd.

Niemniej ksiądz jest głęboko rozczarowany postawą Antka Królikowskiego. Wprost mówi o tym, że gwiazdor okazał się nieodpowiedzialną głową rodziny.

- Deklaruje, że jest z katolickiej rodziny, bierze ślub kościelny, ślubuje swojej ukochanej miłość, wierność i uczciwość małżeńską, a potem zostawia ją samą z dzieckiem i odchodzi do innej? Tutaj widzę niestety brak odpowiedzialności, coś strasznego. Po co był ten ślub? Nie wiedział, co przysięgał? Wiara opiera się na czynach, a nie na słowach. To nie jest tak, że ślubuje się jedno, a robi się drugie. To mężczyzna jest odpowiedzialny za rodzinę! - grzmi spowiednik.

Przypomnijmy, że według tabloidu Joanna Opozda zamierza złożyć pozew rozwodowy i domagać się orzeczenia winy męża. Jak dotąd aktorka nie potwierdziła publicznie rozstania z mężem. Wiadomo jednak, że już razem nie mieszkają.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3aviql
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3aviql