Trwa ładowanie...
d1wc6gp

Książę George kończy pięć lat. Rodzina królewska pokazała oficjalny portret chłopca

Książę George 22 lipca obchodzi swoje piąte urodziny. Z tej okazji Pałac Kensington opublikował oficjalne zdjęcie syna księżnej Kate i księcia Williama. Brytyjskie media zwróciły uwagę na jeden szczegół.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę George jest ulubieńcem poddanych
Książę George jest ulubieńcem poddanych (Getty Images)
d1wc6gp

Fotografia autorstwa Matta Porteousa została wykonana w ogrodach Clarence House chwilę po chrzcinach księcia Ludwika. Jak podkreślają brytyjskie media, książę George ma na sobie koszulę marki Amaia Kids. Również rok temu członek brytyjskiej rodziny królewskiej pozował w ciuchach tej samej marki. Jak wyliczył "The Telegraph", koszula kosztowała "zaledwie" 42 funty.

Warto dodać, że Kate Middleton wielokrotnie podkreślała, iż zarówno ona, jak i jej dzieci ubierają się w ogólnodostępnych sieciówkach. Jest to często chwalone przez media na Wyspach. Dzięki takim małym gestom automatycznie znika granica między rodziną królewską a zwykłymi ludźmi. Przynajmniej w pewnych kwestiach.

d1wc6gp

Jerzy Aleksander Ludwik, książę Cambridge, urodził się 22 lipca 2013 r. w Londynie. Jest pierwszym dzieckiem Williama i Kate. Ma dwójkę rodzeństwa - Charlotte i Louisa. Obecnie jest trzecią w kolejce osobą do objęcia brytyjskiego tronu.

d1wc6gp

Podziel się opinią

Share

d1wc6gp

d1wc6gp