Trwa ładowanie...
d27jmdu

Książę Harry i Meghan Markle zaprosili na ślub Spice Girls. Mel B wyjawiła sekret

Mel B, jedna ze słynnych członkiń Spice Girls, dała do zrozumienia, że panie ponownie wystąpią na scenie. Tym razem na weselu księcia Harry'ego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Spice Girls zagra na ślubie Meghan i Harry'ego?
Spice Girls zagra na ślubie Meghan i Harry'ego? (ONS.pl)
d27jmdu

W programie "The Real" wokalistka zdradziła, że zaproszenie na uroczystość otrzymała każda ze Spicetek. Prowadzący oczywiście starał się uzyskać więcej odpowiedzi, ale Mel B powiedziała, że i tak wyznała już za dużo. Reakcja prowadzących była jednoznaczna, a gwiazda nawet nie próbowała stłumić ich entuzjazmu.

Warto zaznaczyć, że książę Harry miał okazję poznać dziewczyny ze Spice Girls w wieku 13 lat. Było to niedługo po śmierci księżnej Diany, a członek rodziny królewskiej opisał to jako najlepszy dzień w swoim życiu. Jak na razie Pałac Kensington nie skomentował tych doniesień.

Ślub Meghan i Harry'ego ma odbyć się 19 maja 2018 r. Ceremonia odbędzie się w kaplicy św. Jerzego, a następnie para weźmie udział w w przejażdżce zabytkowym powozem głównymi ulicami miasta.

d27jmdu

Myślicie, że Spice Girls naprawdę zaśpiewają na ślubie księcia?

ZOBACZ TAKŻE: Książę Harry zaprosił na ślub byłe dziewczyny

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d27jmdu

Podziel się opinią

Share
d27jmdu
d27jmdu