Trwa ładowanie...

Książę Harry jest wart 30 milionów funtów. Z Meghan nie podpisał intercyzy

Od dnia ślubu Meghan Markle zyskała nie tylko tytuł księżnej, ale również prawa do majątku męża. Nie da się ukryć, że mowa o ogromnych pieniądzach. Harry jest tak zakochany, że nie zabezpieczył się na wypadek ewentualnego rozwodu.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Książę Harry jest wart 30 milionów funtów. Z Meghan nie podpisał intercyzyŹródło: East News
d3zv89u
d3zv89u

Nowożeńcy zaczęli już oficjalnie wypełniać obowiązki jako księżna i książę Sussex. Fanów rodziny królewskiej interesuje jednak nie tylko to, jak Meghan, która do tej pory była aktorką, poradzi sobie z nową rolą. Są też zainteresowani finansami swoich ulubieńców.

Majątek Harry'ego, który jest szósty w kolejce do tronu, wycenia się na 30 milionów funtów. Skąd książę ma takie pieniądze? 10 milionów stanowi spadek po zmarłej matce, księżnej Dianie. Zgodnie z testamentem, zawrotna kwota została przekazana Harry'emu dopiero, gdy skończył 30 lat. Od czasu śmierci Diany pieniądze były jednak inwestowane, więc na konto księcia na pewno trafiła większa suma.

Zobacz też: Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego - Brytyjczycy oszaleli na punkcie królewskiej pary

Poza tym Harry zarabiał dzięki pracy w armii. Nawet 40-50 tysięcy funtów rocznie. Do tego dochodzą posiadłości, pamiątki po matce, w tym wiele warta biżuteria.

d3zv89u

Meghan w posagu miała wnieść majątek wyceniany na 4 miliony dolarów.

Mimo iż dysproporcja jest widoczna na pierwszy rzut oka, Harry nie zdecydował się na podpisanie intercyzy.

- W głowie Harry'ego nigdy nie pojawiło się pytanie, czy podpisać intercyzę. Jest zdecydowany na to, że jego małżeństwo będzie trwałe, dlatego też nie ma dla niego potrzeby podpisywać czegokolwiek" – powiedziała osoba z otoczenia rodziny królewskiej.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3zv89u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zv89u