Trwa ładowanie...

Książę Harry ma romans z siostrą księżnej Kate?

O romansie młodszego brata księcia Williama i młodszej siostry księżnej Kate mówiło się już w 2011 roku. Brytyjskie media twierdziły wówczas, że między księciem Harrym i Pippą Middleton zaiskrzyło podczas ślubu książęcej pary. Teraz spekulacje wróciły. Informacja wywołała wielkie poruszenie wśród poddanych.

Share
Książę Harry ma romans z siostrą księżnej Kate?
Źródło: East News
d3r3zt7

Podczas własnego wesela księżna Kate miała przyłapać siostrę i szwagra na pocałunku w toalecie. Podobno to Pippa zakończyła rozwijający się romans w obawie przed skandalem. Każde z nich zaczęło układać sobie życie z innymi partnerami

Kilka miesięcy temu oboje zostali jednak singlami. Middleton zakończyła związek z finansistą, Nico Jacksonem. Z kolei Harry przestał się spotykać z Chelsy Davy.

Niedługo potem magazyn "OK!" miał przyłapać młodsze rodzeństwo ulubieńców Brytyjczyków na tajemniczej randce w posiadłości Harry'ego.

d3r3zt7

Zapalił świeczki i włączył spokojną muzykę, którą - jak zgadywał - lubiła: Adele, Ellie Goulding, Bruno Marsa. Pili wino i zjedli makaron carbonara, który sam dla niej przygotował - donoszą informatorzy gazety.

Od tamtego momentu Pippa miała już kilkukrotnie nocować u księcia. Romansu pary początkowo nie pochwalał książę William, ale gdy zauważył, że tym razem ich uczucia są dojrzalsze i poważniejsze niż 4 lata temu, postanowił nie interweniować.

Czy siostra Kate też zostanie księżną?

d3r3zt7

Podziel się opinią

Share
d3r3zt7
d3r3zt7