Książę Harry oświadczy się Meghan Markle? Królowa Elżbieta wyraziła zgodę

Związek Księcia Harry’ego z Meghan ma szansę wkroczyć na kolejny etap. Królowa Elżbieta II udzieliła wnuczkowi zgody na oświadczyny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę Harry oświadczy się Meghan Markle? Królowa Elżbieta wyraziła zgodę
(ONS.pl)

Romanse Księcia Harry’ego przez wiele lat z olbrzymim zainteresowaniem i wypiekami na twarzy śledziły media na całym świecie. Wszystko się zmieniło, a stare czasy odeszły w zapomnienie, gdy 32-latek spotkał na swej drodze amerykańską gwiazdę Meghan Markle. I choć spodziewano się, że książę równie szybko znudzi się nową dziewczyną, na co po cichu liczyć miała nawet jego babka, Harry całkiem poważnie myśli o oświadczynach.

Jak donosi brytyjska prasa, Harry dostał nawet oficjalną zgodę na zaręczyny od samej królowej Elżbiety. To już tylko kwestia czasu, nim książę wręczy pierścionek znanej z serialu "W garniturach" aktorce. Na dworze mówi się nawet o tym, że para planuje ślub jeszcze w tym roku.

Potwierdzono także, że Harry i Meghan mogą pobrać się w Opactwie Westminster, gdzie sakramentalne "tak" powiedzieli sobie Książę William i Księżna Kate, a prawie 40 lat temu, także Książę Karol i Księżna Diana. Niepewność wynikała z panującej w Kościele Anglikańskim zasady, zabraniającej osobom rozwiedzionym wchodzenia w nowe związki małżeńskie. Markle bowiem ma już na swoim koncie małżeństwo z producentem filmowym Trevorem Englesonem, zakończone w 2014 roku.

Oby związek z Księciem Harrym przetrwał znacznie dłużej, a jego jedynym zakończeniem będzie bajkowe: i żyli długo i szczęśliwie.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.