Trwa ładowanie...
d4e3dez

Książę Harry po musicalu wszedł na scenę i zaśpiewał. Filmik podbija internet

Książę Harry oraz księżna Meghan wybrali się ostatnio na musical "Hamilton" w Victoria Palace Theatre. Podczas wydarzenia zorganizowana została zbiórka pieniędzy na fundację, której założycielem jest Harry. I to on skradł całe show. Wystarczyło, że zaśpiewał dwa słowa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Książę Harry dał popis na scenie.
Książę Harry dał popis na scenie. (East News)
d4e3dez

W środę odbył się musical "Hamilton" w londyńskim teatrze. Zorganizowane wydarzenie związane było między innymi ze zbiórką pieniędzy na konto fundacji Sentebale, która pomaga młodym nosicielom wirusa HIV w Lesotho (państwo w południowej Afryce) i którą założył książę Harry.

Po przepięknym spektaklu na oficjalnym profilu Pałacu Kensigton pojawił się post z filmikiem, gdzie główną rolę gra… książę Harry.

d4e3dez

"Dziękuję obsadzie i ekipie @HamiltonWestEnd za fantastyczny występ, zwiększanie świadomości i zebranie funduszy na pracę fundacji z dziećmi i młodymi ludźmi dotkniętymi HIV”- czytamy na Twitterze.

Krótkie wideo skradło serca internautów. Świadczy chociażby o tym fakt, że post z nagraniem zebrał 26 tysięcy polubień i setki tysięcy komentarzy. Książę Harry wszedł na scenę i zaśpiewał "You say...". Momentalnie dostał ogromne brawa. Rzadko można zobaczyć Harry’ego w takiej odsłonie.

Wiedzieliście, że Harry ma talent wokalny?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4e3dez

Podziel się opinią

Share
d4e3dez
d4e3dez