Trwa ładowanie...
d2i3qo2

Książę Harry przeprowadził wywiad z Barackiem Obamą. "Mam mówić z brytyjskim akcentem?"

Dookoła postaci księcia Harrego jest ostatnio głośno. Wszystko za sprawą związku z Meghan Markle, z którą postanowił stworzyć poważny związek i wziąć ślub w nadchodzącym roku 19 maja. Ostatnio zapowiedziano, że Harry gościnnie pojawi się w programie radiowym BBC 4, gdzie przeprowadzi wywiad z Barackiem Obamą. Pokazano także kulisy rozmowy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Książę Harry przeprowadza wywiad z Barackiem Obamą.
Książę Harry przeprowadza wywiad z Barackiem Obamą. (Youtube.com, Fot: YouTube)
d2i3qo2

Rozmowa nagrywana była w Toronto, natomiast w całości będzie można usłyszeć ją 27 grudnia na antenie brytyjskiego radia BBC 4. Zanim jednak do tego dojdzie, pokazano kulisy powstawania tego wyjątkowego programu. Okazuje się, że zarówno Książę Harry, jak i Barack Obama mają duże poczucie humoru.

Tuż przed rozpoczęciem wywiadu prezydent zadał pytanie Harremu. - Mam mówić z brytyjskim akcentem?

d2i3qo2

Później było już tylko śmieszniej. - Nie, ale jeśli będzie pan robił długie przerwy między wypowiedziami, zrobię minę – odpowiedział z odrobiną humoru i zaprezentował grymas. Trzeba przyznać, że wyszło całkiem komicznie.

Wygląda na to, że Harry całkiem dobrze odnalazł się w roli dziennikarza a jego obecność w radiu może przyczynić się do wywiadu, o którym będą pisać i mówić wszyscy.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2i3qo2

Podziel się opinią

Share
d2i3qo2
d2i3qo2