Trwa ładowanie...

Książę Harry przeprowadził wywiad z Barackiem Obamą. "Mam mówić z brytyjskim akcentem?"

Dookoła postaci księcia Harrego jest ostatnio głośno. Wszystko za sprawą związku z Meghan Markle, z którą postanowił stworzyć poważny związek i wziąć ślub w nadchodzącym roku 19 maja. Ostatnio zapowiedziano, że Harry gościnnie pojawi się w programie radiowym BBC 4, gdzie przeprowadzi wywiad z Barackiem Obamą. Pokazano także kulisy rozmowy.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Książę Harry przeprowadził wywiad z Barackiem Obamą. "Mam mówić z brytyjskim akcentem?"Źródło: Youtube.com, fot: YouTube
d2w3aql

Rozmowa nagrywana była w Toronto, natomiast w całości będzie można usłyszeć ją 27 grudnia na antenie brytyjskiego radia BBC 4. Zanim jednak do tego dojdzie, pokazano kulisy powstawania tego wyjątkowego programu. Okazuje się, że zarówno Książę Harry, jak i Barack Obama mają duże poczucie humoru.

Tuż przed rozpoczęciem wywiadu prezydent zadał pytanie Harremu. - Mam mówić z brytyjskim akcentem?

d2w3aql

Później było już tylko śmieszniej. - Nie, ale jeśli będzie pan robił długie przerwy między wypowiedziami, zrobię minę – odpowiedział z odrobiną humoru i zaprezentował grymas. Trzeba przyznać, że wyszło całkiem komicznie.

Wygląda na to, że Harry całkiem dobrze odnalazł się w roli dziennikarza a jego obecność w radiu może przyczynić się do wywiadu, o którym będą pisać i mówić wszyscy.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2w3aql
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2w3aql