Trwa ładowanie...
d1o9i8q

Książę Harry przeprowadził wywiad z Barackiem Obamą. "Mam mówić z brytyjskim akcentem?"

Dookoła postaci księcia Harrego jest ostatnio głośno. Wszystko za sprawą związku z Meghan Markle, z którą postanowił stworzyć poważny związek i wziąć ślub w nadchodzącym roku 19 maja. Ostatnio zapowiedziano, że Harry gościnnie pojawi się w programie radiowym BBC 4, gdzie przeprowadzi wywiad z Barackiem Obamą. Pokazano także kulisy rozmowy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę Harry przeprowadza wywiad z Barackiem Obamą.
Książę Harry przeprowadza wywiad z Barackiem Obamą. (Youtube.com, Fot: YouTube)
d1o9i8q

Rozmowa nagrywana była w Toronto, natomiast w całości będzie można usłyszeć ją 27 grudnia na antenie brytyjskiego radia BBC 4. Zanim jednak do tego dojdzie, pokazano kulisy powstawania tego wyjątkowego programu. Okazuje się, że zarówno Książę Harry, jak i Barack Obama mają duże poczucie humoru.

Tuż przed rozpoczęciem wywiadu prezydent zadał pytanie Harremu. - Mam mówić z brytyjskim akcentem?

d1o9i8q

Później było już tylko śmieszniej. - Nie, ale jeśli będzie pan robił długie przerwy między wypowiedziami, zrobię minę – odpowiedział z odrobiną humoru i zaprezentował grymas. Trzeba przyznać, że wyszło całkiem komicznie.

Wygląda na to, że Harry całkiem dobrze odnalazł się w roli dziennikarza a jego obecność w radiu może przyczynić się do wywiadu, o którym będą pisać i mówić wszyscy.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d1o9i8q

Podziel się opinią

Share

d1o9i8q

d1o9i8q