Trwa ładowanie...
d42e86g

Książę Harry skomentował ciążę Kate! Jak czuje się księżna?

Księżna Kate spodziewa się trzeciego dziecka! Pałac Kensington oficjalnie potwierdził plotki, które pojawiały się od pewnego czasu w mediach. Pierwszą osobą, która skomentowała te radosne nowiny był książę Harry.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Kate i książę Harry
Księżna Kate i książę Harry (ONS.pl)
d42e86g

"Księżna i książę Cambridge oczekują swojego trzeciego dziecka. Ich Królewskie Wysokości z radością informują, że księżna Cambridge spodziewa się trzeciego dziecka. Królowa i członkowie obu rodzin są zachwyceni tą wiadomością. Podobnie jak przy poprzednich dwóch ciążach księżna cierpi z powodu Hypremessis Gravidarum. Jej Królewska Wysokość nie będzie już wykonywać planowanych zajęć w Hornsey Road Children's Centre" - ten komunikat zelektryzował wczoraj cały świat.

Przedstawiciele mediów skorzystali z okazji, że książę Harry niedługo po tym, jak wiadomość o ciąży obiegła świat, spotkał się z poszkodowanymi w zamachu na koncercie Ariany Grande. Natychmiast zasypali go pytaniami, o samopoczucie księżnej Kate.

d42e86g

- Bardzo się cieszę. To fantastyczna wiadomość. Nie widziałem Kate już jakiś czas, ale myślę, że wszystko jest w porządku - powiedział.

Ostatni raz Kate i Harry pokazali się razem publicznie 30 sierpnia, gdy spacerowali po ulubionym ogrodzie księżnej Diany, w przeddzień 20 rocznicy jej śmierci.

d42e86g

Podziel się opinią

Share

d42e86g

d42e86g