Trwa ładowanie...
d48gj9t
News

Książę Jerzy już czeka na Świętego Mikołaja!

Książęce święta Bożego Narodzenia podobno niczym nie różnią się od pozostałych. William i Kate w tym roku spędzą je wraz z dwójką swoich pociech, siedmiomiesięczną Charlotte i dwuletnim Jerzym. Jak informuje dumny tata, chłopiec już przygotował się na przyjście Mikołaja.
Podziel się
Książę Jerzy
Książę Jerzy (ONS.pl)
d48gj9t

To będzie dla nich wyjątkowy czas. Rodzina królewska tę Gwiazdkę uczci w powiększonym składzie. Okazuje się również, że książę Jerzy już zaczyna rozumieć, czym są te święta i jak wielką radość sprawiają właśnie najmłodszym.

- Myślę, że Jerzy będzie bardzo podekscytowany w tym roku, ponieważ właśnie odkrył, czym naprawdę są święta Bożego Narodzenia. Jeżeli uda mi się wtedy choć na chwilę zdrzemnąć, to będzie naprawdę dobrze – stwierdził książę William w jednym z wywiadów.

Para zamierza wybrać się z całą rodziną do kościoła, tak jak robią to zazwyczaj, zgodnie z tradycją. Tam spotkają się ze wszystkimi, a gdy wrócą do domu, będą oglądać, jak Jerzy stara się odpakować swoje prezenty.

d48gj9t

Teraz jednak rodzina królewska czeka tylko na to, aby spełniło się ich ostatnie, przedświąteczne marzenie.

- Byłoby świetnie, gdybyśmy w tym roku mieli białe święta, ponieważ właśnie takich nie mieliśmy już od bardzo wielu lat – dodaje William w tym samym wywiadzie.

Kto wie, może w tym roku akurat to życzenie stanie się rzeczywistością?

Książę William, książę Jerzy ONS.pl
Książę William, książę Jerzy (ONS.pl)
Książę Jerzy, księżniczka Charlotte ONS.pl
Książę Jerzy, księżniczka Charlotte (ONS.pl)
d48gj9t

Podziel się opinią

Share
d48gj9t
d48gj9t