Trwa ładowanie...

Książę Jerzy już czeka na Świętego Mikołaja!

Książęce święta Bożego Narodzenia podobno niczym nie różnią się od pozostałych. William i Kate w tym roku spędzą je wraz z dwójką swoich pociech, siedmiomiesięczną Charlotte i dwuletnim Jerzym. Jak informuje dumny tata, chłopiec już przygotował się na przyjście Mikołaja.

Share
Książę Jerzy już czeka na Świętego Mikołaja!
Źródło: ONS.pl
d3ymr2u

To będzie dla nich wyjątkowy czas. Rodzina królewska tę Gwiazdkę uczci w powiększonym składzie. Okazuje się również, że książę Jerzy już zaczyna rozumieć, czym są te święta i jak wielką radość sprawiają właśnie najmłodszym.

- Myślę, że Jerzy będzie bardzo podekscytowany w tym roku, ponieważ właśnie odkrył, czym naprawdę są święta Bożego Narodzenia. Jeżeli uda mi się wtedy choć na chwilę zdrzemnąć, to będzie naprawdę dobrze – stwierdził książę William w jednym z wywiadów.

Para zamierza wybrać się z całą rodziną do kościoła, tak jak robią to zazwyczaj, zgodnie z tradycją. Tam spotkają się ze wszystkimi, a gdy wrócą do domu, będą oglądać, jak Jerzy stara się odpakować swoje prezenty.

d3ymr2u

Teraz jednak rodzina królewska czeka tylko na to, aby spełniło się ich ostatnie, przedświąteczne marzenie.

- Byłoby świetnie, gdybyśmy w tym roku mieli białe święta, ponieważ właśnie takich nie mieliśmy już od bardzo wielu lat – dodaje William w tym samym wywiadzie.

Kto wie, może w tym roku akurat to życzenie stanie się rzeczywistością?

d3ymr2u

Podziel się opinią

Share
d3ymr2u
d3ymr2u