Trwa ładowanie...

Książę Karol Filip i księżna Sofia spodziewają się drugiego dziecka!

- Nie możemy się doczekać, by powitać na świecie nowego członka naszej rodziny - oświadczyła książęca para. Gratulujemy!

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Książę Karol Filip i księżna Sofia spodziewają się drugiego dziecka!Źródło: East News
d3upftm

Książę Karol Filip i księżna Sofia spodziewają się drugiego royal baby. Radosną wiadomość została przekazana poddanym za pośrednictwem mediów społecznościowych szwedzkiej rodziny królewskiej. Para wychowuje już syna, księcia Aleksandra, który urodził się w kwietniu 2016 roku. Brat lub siostra chłopca ma przyjść na świat zgodnie z planem we wrześniu tego roku. Wyczekiwane dziecko będzie szóste w kolejce do tronu.

Z radością informujemy, że spodziewamy się dziecka, rodzeństwa dla księcia Aleksandra. Nie możemy się doczekać, by powitać na świecie nowego członka naszej rodziny - czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

d3upftm

Przypomnijmy, że Karol Filip, jedyny syn króla Karola XVI Gustawa, trzeci w kolejce do tronu, poślubił byłą kelnerkę i modelkę, Sofię Hellqvist 13 czerwca 2015 roku. Od tamtej chwili wybranka księcia nosi tytuł Jej Królewskiej Wysokości Księżnej Värmlandu. Kobieta od początku wzbudzała spore kontrowersje, nie tylko z powodu braku arystokratycznego pochodzenia, ale także mało chlubnej przeszłości. Jeszcze parę lat temu brała udział w odważnych sesjach zdjęciowych, występowała też w reality show "Paradise Hotel". Dziś jednak bez wątpienia jest ulubienicą Szwedów.

Getty Images
Źródło: Getty Images
Forum
Źródło: Forum

ZOBACZ TEŻ #gwiazdy: Gessler zrezygnuje z pracy, by ratować związek?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3upftm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3upftm