Trwa ładowanie...

Książę Karol przed ślubem z Dianą chciał zerwać zaręczyny!

Arystokrata na krótko przed dniem ślubu zdał sobie sprawę, jak niewiele łączy go z jego przyszłą żoną. Czuł jednak, że nie może się wycofać.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Dzień ślubu Diany i Karola. Jak pokazał czas to małżeństwo było pomyłką
Dzień ślubu Diany i Karola. Jak pokazał czas to małżeństwo było pomyłkąŹródło: ONS.pl
d10mnr2

Reporter rodziny królewskiej Robert Jobson w związku z siedemdziesiątymi urodzinami Księcia Walii odbył z nim osiemnastomiesięczną podróż. Wiele rozmów później powstała książka, która zawiera w sobie całkiem nowe informacje na temat rodziny królewskiej. Jak informuje Daily Mail, w ksiązce znajdują się Informacje dotyczące wielu obszarów życia, od politycznych poglądów Karola po szokujące wyznania na temat ślubu z Dianą.

   ONS.pl
Źródło: ONS.pl

Książę Karol rozważał odwołanie swojego ślubu z Dianą. Czuł, że nie pasują do siebie, ale małżeństwa królewskie to zupełnie inny poziom odpowiedzialności. Wszystko było zaplanowane, nie mógł się tak po prostu wycofać. A na pewno nie wtedy, kiedy cały świat czekał na ich wielki dzień z niecierpliwością. Cały świat, tylko nie książę.

d10mnr2

Im bliżej poznawał Dianę, tym bardziej czuł, że nie są dla siebie stworzeni. Już wtedy wiedział, że to małżeństwo nie przetrwa próby czasu. Zauważał emocjonalną huśtawkę Diany. Nie mógł zrozumieć dlaczego bez powodu zaczynała płakać. Zdał sobie sprawę, że prawie jej nie zna.

   ONS.pl
Źródło: ONS.pl

Nie zajęło mu to długo – zaledwie kilka spotkań z Dianą, by zdac sobie sprawę, że całkowicie do siebie nie pasowali – pisze Robert Jobson. Książę zrozumiał, że popełnia okropny błąd
Jakiś czas po ślubie książę zwierzył się swojemu przyjacielowi: Desperacko chciałem wycofać się ze ślubu w 1981 roku, kiedy podczas zaręczyn odkryłem, jak straszne były perspektywy, informuje "Daily Mail".Nic dziwnego, że małżeństwo trwało krótko, było tak burzliwe i zakończyło sie rozwodem.

Zobacz także: Królewskie romanse: Karol i Diana

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d10mnr2

Podziel się opinią

Share
d10mnr2
d10mnr2