Trwa ładowanie...

Książę Karol uważany jest za nieczułego. Ale ma swoją ulubioną siostrzenicę!

Książę Karol ma wizerunek chłodnego brytyjskiego gentelmana. Ale prawda jest inna! Potrafi okazywać uczucia, co udowodnił podczas wyścigów konnych w Ascot.

Książę Karol uważany jest za nieczułego. Ale ma swoją ulubioną siostrzenicę!Źródło: East News
d21tffj
d21tffj

Wiadomo, że rodzina królewska jest bardzo "niedotykalska". Protokół wręcz zabrania dotykania królowej. Członkowanie monarchii podczas oficjalnych uroczystości witają się z władczynią delikatnym dygnięciem, z innymi osobami uściskiem dłoni, z bliższymi sobie ludźmi pocałunkiem w policzki. Bardzo rzadko możemy zauważyć spontaniczne i emocjonalne gesty właściwe np. dla bezpośrednich Amerykanów.

Getty Images
Źródło: Getty Images

Nie inaczej jest z księciem Karolem. Niedługo po tragicznej śmierci księżnej Diany zaczął się formować wizerunek Karola jako nieczułego złoczyńcy. Ludzie kochający księżną obwiniali go za jej samotność i nieszczęście. Wskazywali na brak emocji i tzw. "zimny chów", który stosował wobec swoich synów. Na jego obronę można powiedzieć, że sam był właśnie tak wychowany przez królową. Zmiany w brytyjskiej monarchii jednak zachodzą i dzisiaj William i Kate wychowują swoje dzieci niemal jak "normalna" rodzina, nie szczędząc im czułości.

attends the Gigaset Charity Polo Match at Beaufort Polo Club on June 14, 2015 in Tetbury, England. Getty Images
attends the Gigaset Charity Polo Match at Beaufort Polo Club on June 14, 2015 in Tetbury, England. Źródło: Getty Images

Podczas ostatnich wyścigów konnych w położonym 10 km od Windsoru Ascot. Tam jak zwykle spotkała się cała śmietanka towarzyska. Fotoreporterzy od razu uwiecznili serdeczne powitanie księcia Karola i jego siostrzenicy Zary Tindall. Jak podaje Daily Mail, z całego rodzeństwa Karol jest najbliżej z księżniczką Anną, więc jej córka Zara jest dla niego bardzo bliską rodziną. Córka Anny jest niewiele starsza od Williama i Harry'ego, nic dziwnego, że ich rodziny spędzają razem czas. Zara ma dwójkę małych dzieci, które bawią się z dziećmi Kate.

Getty Images
Źródło: Getty Images

Czy Karol pozwala sobie na takie gesty wobec swoich synowych? Zdecydowanie nie. Jednak pokazuje, że jest dobrym teściem w zupełnie inny sposób, choćby bez wahania godząc się na poprowadzenie Meghan do ołtarza w dniu jej ślubu z Harrym. To był niezwykle wzruszający moment udowadniający duże oddanie Karola wobec swoich synów.

East News
Źródło: East News
d21tffj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d21tffj