Trwa ładowanie...

Książę William i Harry oddadzą hołd swojej matce

Synowie księżnej Diany wystąpią w dwóch filmach dokumentalnych. To pierwsza taka sytuacja od jej tragicznej śmierci.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Książę William i Harry oddadzą hołd swojej matceŹródło: ONS.pl
d4c75bf

31 sierpnia minie 20 lat od wypadku we Francji, w którym zginęła księżna Diana. Z tej okazji stacje BBC i ITV planują wyemitować dokumenty, w których bliscy ulubienicy Brytyjczyków będą ją wspominać. W ostatnich latach powstało sporo takich produkcji o Królowej Ludzkich Serc. Czym zatem najnowsze filmy będą się różniły od poprzednich? Po raz pierwszy synowie Diany staną przed kamerą, by o niej opowiedzieć!

"William i Harry wybrali do projektu bliskich przyjaciół i członków rodziny, by opowiedzieli o księżnej Walii. Niektórzy z nich będą mówić o niej publicznie po raz pierwszy. Dokument ITV w lipcu wspomni widzom o działalności charytatywnej Diany, skupiającej się m.in. na HIV, a także tym, jak zainspirowała synów do poświęcenia się sprawom humanitarnym. W sierpniu BBC skoncentruje się na fatalnej katastrofie w Paryżu, a przyjaciele i krewni wspomną ówczesne reakcje Anglii i całego świata" - donosi "Sunday Times".

To nie koniec planowanych obchodów. W Pałacu Kensington powstanie pomnik upamiętniający Dianę.

d4c75bf

"Minęło 20 lat od śmierci matki i nadszedł czas, by ją docenić i zaznaczyć jej pozytywny wpływ na Wielką Brytanię i cały świat, stawiając jej stały posąg. Mamy nadzieję, że pomnik zmusi wszystkich odwiedzających Pałac Kensington do refleksji na temat jej życia i osiągnięć" - napisali w oficjalnym oświadczeniu William i Harry.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4c75bf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4c75bf