Trwa ładowanie...
d426cc3
Książę William i księżna Kate "wprosili się" do Polski. Przywiozą ze sobą dzieci? Na to wszyscy czekamy!

Książę William i księżna Kate "wprosili się" do Polski. Przywiozą ze sobą dzieci? Na to wszyscy czekamy!

My nie mamy swojej pary książęcej, dlatego "koronowaliśmy" Roberta i Anię Lewandowskich, którzy razem z "royal baby" w postaci małej Klary są świetną namiastką Williama i Kate. Ci ostatni już niedługo nas odwiedzą, ale, niestety, nie będzie to wizyta wynikająca z ich ciepłych uczuć dla Polski. Para książęca "wprosiła się" do nas, by ocieplić wizerunek Wielkiej Brytanii. Wszystko przez Brexit.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d426cc3

Dr Janusz Sibora, ekspert ds. ceremoniału państwowego i Aleksandra Pajewska, szefowa działu Showbiznes w Wirtualnej Polsce opowiedzieli o oczekiwaniach wobec wizyty brytyjskiej pary książęcej w Polsce. Kate i William odwiedzą Warszawę oraz Gdańsk.

Ich wycieczka po obu miastach została dokładnie zaplanowana, ale wszyscy liczą na spontaniczne gesty ulubieńców mediów oraz kilka niespodzianek.

d426cc3

Czy Kate i William przywiozą ze sobą dzieci? Jak ubierze się księżna? Czy będzie miała na sobie coś od polskich projektantów? Zobaczcie wideo!

Kate, William i George SPL/East News
Kate, William i George
Książę Harry, [księżna Kate](http://gwiazdy.wp.pl/tag/księżna kate), [książę William](http://gwiazdy.wp.pl/tag/książę william) Instagram.com
Książę Harry, [księżna Kate](http://gwiazdy.wp.pl/tag/księżna kate), [książę William](http://gwiazdy.wp.pl/tag/książę william)
d426cc3

Podziel się opinią

Share

d426cc3

d426cc3