Trwa ładowanie...

Książę William i księżna Kate "wprosili się" do Polski. Przywiozą ze sobą dzieci? Na to wszyscy czekamy!

My nie mamy swojej pary książęcej, dlatego "koronowaliśmy" Roberta i Anię Lewandowskich, którzy razem z "royal baby" w postaci małej Klary są świetną namiastką Williama i Kate. Ci ostatni już niedługo nas odwiedzą, ale, niestety, nie będzie to wizyta wynikająca z ich ciepłych uczuć dla Polski. Para książęca "wprosiła się" do nas, by ocieplić wizerunek Wielkiej Brytanii. Wszystko przez Brexit.

d1i0mb5
d1i0mb5

Dr Janusz Sibora, ekspert ds. ceremoniału państwowego i Aleksandra Pajewska, szefowa działu Showbiznes w Wirtualnej Polsce opowiedzieli o oczekiwaniach wobec wizyty brytyjskiej pary książęcej w Polsce. Kate i William odwiedzą Warszawę oraz Gdańsk.

Ich wycieczka po obu miastach została dokładnie zaplanowana, ale wszyscy liczą na spontaniczne gesty ulubieńców mediów oraz kilka niespodzianek.

Czy Kate i William przywiozą ze sobą dzieci? Jak ubierze się księżna? Czy będzie miała na sobie coś od polskich projektantów? Zobaczcie wideo!

Kate, William i George SPL/East News
Kate, William i George Źródło: SPL/East News
Książę Harry, [księżna Kate](http://gwiazdy.wp.pl/tag/księżna kate), [książę William](http://gwiazdy.wp.pl/tag/książę william) Instagram.com
Książę Harry, [księżna Kate](http://gwiazdy.wp.pl/tag/księżna kate), [książę William](http://gwiazdy.wp.pl/tag/książę william) Źródło: Instagram.com
d1i0mb5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1i0mb5