Trwa ładowanie...
d4gvbga

Książę William jest wyczerpany. Przysnął podczas uroczystości. Mamy nagranie!

W dniu Anzac, który jest narodowym dniem pamięci o Australii i Nowej Zelandii, książę Harry i Meghan Markle wzięli udział w uroczystej mszy w Londynie. Dołączył do nich świeżo upieczony, ale wyjątkowo zmęczony tata, książę William.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
36-letni książę po raz trzeci został ojcem
36-letni książę po raz trzeci został ojcem (PAP)
d4gvbga

Dzień Anzac jest obchodzony w rocznicę rozpoczęcia lądowania na Gallipoli podczas I Wojny Światowej. Rodzina królewska co roku bierze udział w tych uroczystościach. Nie zważając na nową sytuację rodzinną, książę William i w tym roku dołączył w kościele do brata.

To co jednak dla jednych zdaje się być zwykłym świętem, dla innych bywa wyższą szkołą przetrwania, zwłaszcza po nieprzespanej nocy. A odkąd w życiu Williama i Kate pojawiło się trzecie dziecko, książę najwyraźniej nie zmrużył oka. Jednak odpowiadając na pytanie dziennikarzy, zaprzeczył:- Śpi w miarę rozsądnie jak do tej pory, zachowuje się dobrze, co jest wspaniałe.

Mamy jednak pewne wątpliwości. Kamera uchwyciła jak podczas nabożeństwa książę walczy ze snem. Mimika twarzy zdradza dramatyczną próbę zachowania czujności, mimo że ciało jest fizycznie wyczerpane.

Książę William i Kate Middleton mają już dwójkę dzieci - pierworodny, książę Jerzy urodził się 22 lipca 2013 r., a Charlotte 2 maja 2015 r. Trzecie dziecko przyszło na świat 23 kwietnia. Chłopiec i mama opuścili szpital dzień później. Para książęca nie zdradziła jeszcze jego imienia, choć fani obstawiają imię - Alexander. Tacie współczujemy słabego snu i życzymy przespanych nocy. Przed nim przecież kolejne królewskie obowiązki.

d4gvbga

Podziel się opinią

Share

d4gvbga

d4gvbga