Trwa ładowanie...
d1oswn5
News

Książę William nie spędził świąt z rodziną. Dlaczego?

Choć ta informacja wydaje się dość zaskakująca, książę William nie spędził Świąt Wielkanocnych z żoną i dziećmi. Jak podaje kolorowa prasa, w tym czasie następca brytyjskiego tronu bawił się na weselu swojej byłej dziewczyny. Jak do tego doszło?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę William
Książę William (East News)
d1oswn5

Według brytyjskich mediów, w okresie wielkanocnym książę William wybrał się w służbową podróż do Kenii, dla której to zrezygnował ze świąt z rodzinnym gronie. Co ciekawe, księżna Kate tym razem nie towarzyszyła mu w podróży. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że William pojawił się na weselu Jessiki "Jecca'i" Craig, z którą przyszły monarcha spotykał się przed rozpoczęciem studiów.

Wyjazd do Afryki książę William planował ponoć od dawna. Celem podróży była rozmowa na temat kłusownictwa z prezydentem Kenii, Uhuru Kenyattą. Mąż Kate zdecydował się na udział w uroczystości ślubnej swojej byłej dziewczyny, przy okazji służbowego wyjazdu, ponieważ byli kochankowie nadal utrzymują ze sobą koleżeńskie relacje.

Podobno księżna Kate nie jest o to zazdrosna. W co trudno uwierzyć zważywszy, że William, przyszły następca brytyjskiego tronu, wybrał zabawę w gronie starych znajomych, zamiast spędzić pierwszą Wielkanoc z księżniczką Charlotte.

d1oswn5

Co o tym sądzicie?

Jessica Craig East News
Jessica Craig (East News)
Jessica Craig East News
Jessica Craig (East News)
d1oswn5

Podziel się opinią

Share
d1oswn5
d1oswn5