Trwa ładowanie...

Książę William pojawił się na gali. Wspomniał o Kate Middleton

Książę William brawurowo reprezentuje rodzinę królewską, której inni członkowie zmagają się z problemami zdrowotnymi. Podczas ostatniego publicznego wyjścia wspomniał o Kate Middleton. Co powiedział?

Książę William wspomniał o Kate MiddletonKsiążę William wspomniał o Kate MiddletonŹródło: Getty Images, fot: Arthur Edwards
d1cb1u7
d1cb1u7

Książę William przeżywa obecnie ciężkie chwile. Choroba nowotworowa dotknęła jego ojca, króla Karola, a jego żona, księżna Kate, po operacji jamy brzusznej, już od dwóch miesięcy omija wydarzenia publiczne. W efekcie William stanął na czele reprezentacji monarchii. Książę samodzielnie uczestniczy w uroczystościach i zapewnia, że z Middleton jest wszystko w porządku...

Książę William pojawił się na gali poświęconej księżnej Dianie

Ostatnio książę zaszczycił swoją obecnością ceremonię Diana Legacy Awards, podczas której młodzi ludzie są nagradzani za ich wkład w działalność charytatywną i humanitarną. W swoim przemówieniu nie omieszkał wspomnieć o  postawie, która sprawiła, że jego matka zyskała międzynarodowe uznanie.

Jestem zachwycony, że mogę tu dziś być, aby docenić transformacyjne osiągnięcia dwudziestu wyjątkowych młodych ludzi z całego świata [...] Ścieżki obrane przez tych młodych ludzi nie zawsze były łatwe. Wielu z nich pokonało przeciwności losu i uprzedzenia, ale kieruje nimi odwaga, współczucie i zaangażowanie — cechy, którymi odznaczała się też moja matka - przekazał z podium.

d1cb1u7

Kevin Mglej o relacji z teściami, wspólnej okładce i rozstaniu Roxie z teamem: "Stracili źródło dochodu"

Książę William na gali wspomniał o Kate Middleton. Co powiedział?

Wielu Brytyjczyków i zatroskanych internautów liczyło, że przyszły monarcha choć słowem wspomni o księżnej Kate. Ich oczekiwania spełniły się. Choć książę nie rozwodził się nad aktualną sytuacją księżnej, każda jego wzmianka o Middleton budzi zainteresowanie mediów. Wyjawił, że księżna Kate miała swój udział w rozwijaniu projektu, jakim są nagrody, które inspirują do działania charytatywnego na wzór Diany.

To dziedzictwo jest czymś, nad czym zarówno Catherine, jak i ja staraliśmy się skupić poprzez naszą pracę, podobnie jak 50 tys. młodych ludzi, którzy otrzymali nagrodę Diana Award w ciągu ostatnich 25 lat - podsumował.

d1cb1u7

Książę William to nie jedyny przedstawiciel monarchii, który złożył gratulacje laureatom. Poprzez wideo połączył się również książę Harry, jednak już po tym, jak opuściła ją William. Nie doszło więc do interakcji między braćmi, - co sugeruje, że ich stosunki pozostają napięte...

d1cb1u7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1cb1u7