Trwa ładowanie...
d2rw2zj

Książę William publicznie zignorował księżną Meghan. Wolał wiązać szalik

Na królewskim dworze nie dzieje się ostatnio zbyt dobrze. Konflikt Meghan z resztą członków rodziny przybiera na sile. Teraz okazało się, że księżna nie tylko ze swoją szwagierką ma na pieńku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Kate i książę William nie przepadają za Meghan Markle
Księżna Kate i książę William nie przepadają za Meghan Markle (ONS.pl)
d2rw2zj

Odkąd Meghan Marke wkroczyła do rodziny królewskiej, nie ma łatwo. Nie dość, że musiała nauczyć się dworskiej etykiety, porzucić ukochaną pracę, wyprowadzić się ze Stanów Zjednoczonych i podporządkować się regułom panującym w pałacu, to jeszcze nie może dojść do porozumienia z rodziną męża.

Do tej pory plotkarskie media huczały "jedynie" o konflikcie Meghan z Kate Middleton i królową Elżbietą II. Książę William pozostawał neutralny. Jak się okazało, do czasu. Teraz wyszło na jaw, że i on nie przepada za małżonką brata.

Na krótkim nagraniu, które obiegło sieć, widzimy Kate i Meghan z mężami. Wszyscy z uśmiechami na twarzach wychodzili z kościoła. W pewnym momencie księżna Sussex usiłowała coś powiedzieć szwagrowi. William błyskawicznie spoważniał i nie zwracając uwagi na Meghan, zajął się wiązaniem szalika.

d2rw2zj

Choć Markle udawała, że nic się nie stało, widać było, że zabolała ją ta sytuacja. Po chwili spochmurniała i wbiła wzrok w ziemię. Czyżby plotki o skonfliktowanej rodzinie królewskiej nie były przesadzone?

d2rw2zj

Podziel się opinią

Share

d2rw2zj

d2rw2zj