placeholder_3zu7c2

Książę William publicznie zignorował księżną Meghan. Wolał wiązać szalik

Na królewskim dworze nie dzieje się ostatnio zbyt dobrze. Konflikt Meghan z resztą członków rodziny przybiera na sile. Teraz okazało się, że księżna nie tylko ze swoją szwagierką ma na pieńku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Kate i książę William nie przepadają za Meghan Markle
Księżna Kate i książę William nie przepadają za Meghan Markle (ONS.pl)
placeholder_3zu7c2

Odkąd Meghan Marke wkroczyła do rodziny królewskiej, nie ma łatwo. Nie dość, że musiała nauczyć się dworskiej etykiety, porzucić ukochaną pracę, wyprowadzić się ze Stanów Zjednoczonych i podporządkować się regułom panującym w pałacu, to jeszcze nie może dojść do porozumienia z rodziną męża.

Do tej pory plotkarskie media huczały "jedynie" o konflikcie Meghan z Kate Middleton i królową Elżbietą II. Książę William pozostawał neutralny. Jak się okazało, do czasu. Teraz wyszło na jaw, że i on nie przepada za małżonką brata.

Na krótkim nagraniu, które obiegło sieć, widzimy Kate i Meghan z mężami. Wszyscy z uśmiechami na twarzach wychodzili z kościoła. W pewnym momencie księżna Sussex usiłowała coś powiedzieć szwagrowi. William błyskawicznie spoważniał i nie zwracając uwagi na Meghan, zajął się wiązaniem szalika.

placeholder_3zu7c2

Choć Markle udawała, że nic się nie stało, widać było, że zabolała ją ta sytuacja. Po chwili spochmurniała i wbiła wzrok w ziemię. Czyżby plotki o skonfliktowanej rodzinie królewskiej nie były przesadzone?

placeholder_3zu7c2
placeholder_3zu7c2
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

placeholder_3zu7c2