WP

Zarząd spółki Wirtualna Polska Media S.A., wydawca serwisu „gwiazdy.wp.pl” przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „gwiazdy.wp.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Zarząd spółki Favore.pl sp. z o.o., przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „nocoty.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Książę William publicznie zignorował księżną Meghan. Wolał wiązać szalik

Na królewskim dworze nie dzieje się ostatnio zbyt dobrze. Konflikt Meghan z resztą członków rodziny przybiera na sile. Teraz okazało się, że księżna nie tylko ze swoją szwagierką ma na pieńku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Kate i książę William nie przepadają za Meghan Markle
Księżna Kate i książę William nie przepadają za Meghan Markle (ONS.pl)
WP

Odkąd Meghan Marke wkroczyła do rodziny królewskiej, nie ma łatwo. Nie dość, że musiała nauczyć się dworskiej etykiety, porzucić ukochaną pracę, wyprowadzić się ze Stanów Zjednoczonych i podporządkować się regułom panującym w pałacu, to jeszcze nie może dojść do porozumienia z rodziną męża.

Do tej pory plotkarskie media huczały "jedynie" o konflikcie Meghan z Kate Middleton i królową Elżbietą II. Książę William pozostawał neutralny. Jak się okazało, do czasu. Teraz wyszło na jaw, że i on nie przepada za małżonką brata.

Na krótkim nagraniu, które obiegło sieć, widzimy Kate i Meghan z mężami. Wszyscy z uśmiechami na twarzach wychodzili z kościoła. W pewnym momencie księżna Sussex usiłowała coś powiedzieć szwagrowi. William błyskawicznie spoważniał i nie zwracając uwagi na Meghan, zajął się wiązaniem szalika.

WP

Choć Markle udawała, że nic się nie stało, widać było, że zabolała ją ta sytuacja. Po chwili spochmurniała i wbiła wzrok w ziemię. Czyżby plotki o skonfliktowanej rodzinie królewskiej nie były przesadzone?

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP