Trwa ładowanie...

Książę William to prawdziwy dżentelmen. A już za parę dni rocznica

We wtorek Kate i William odbyli pierwszą w tym roku oficjalną wizytę poza Londynem. Ich wspólne zdjęcia stanowią dowód na to, że po 10 latach od wielkiego ślubu nadal są sobie bardzo bliscy.

Share
William i Kate będą w tym roku świętować 10. rocznicę ślubu
William i Kate będą w tym roku świętować 10. rocznicę ślubu
d2n1z6h

W Wielkiej Brytanii wraz z postępem programu szczepień coraz bardziej luzowane są obostrzenia. Do swoich oficjalnych obowiązków poza Zoomem wracają także książę William i księżna Kate. We wtorek byli z oficjalnymi wizytami (choć w codziennych strojach) na eko farmie w Darlington oraz w organizacji zajmującymi się dziećmi z trudnościami rozwojowymi.

Gdy wylądowali na lotnisku, a akredytowanych fotoreporterów nie było jeszcze na miejscu, zdjęcie zrobił im pracownik lotniska Teeside. Widzimy na nim Williama niosącego wielką torbę Kate niczym prawdziwy dżentelmen.

William i Kate nigdy nie okazują sobie czułości publicznie, nawet nie trzymają się za ręce, a ich pocałunek można było ostatnio zobaczyć... 10 lat temu. Jednak takie proste gesty są dowodem na to, że między nimi wciąż jest bliskość, a zbliżająca się rocznica (dziesiąta więc zwana cynową) będzie okazją do autentycznej radości.

d2n1z6h

Przypominamy, że Kate i William wzięli ślub 29 kwietnia w 2011 roku, transmisję z ceremonii obejrzały dziesiątki milionów widzów na całym świecie.

Kate i William wzięli ślub 29 kwietnia w 2011 roku
Kate i William wzięli ślub 29 kwietnia w 2011 roku (Getty)

Dzieci księcia Williama i księżnej Kate oklaskują walczącą z koronawirusem służbę zdrowia

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2n1z6h

Podziel się opinią

Share
d2n1z6h
d2n1z6h