Trwa ładowanie...

Książę William zabrał głos w sprawie hejtu w sieci

W poruszającym wywiadzie książę William zapowiedział, że nadszedł czas, żeby zakończyć okrucieństwo, jakie panuje w sieci. Ponadto zaproponował program ochrony osób najbardziej narażonych na hejt.

Książę William zabrał głos w sprawie hejtu w sieciŹródło: East News, fot: East News
d3833hd
d3833hd

Książę William przełamuje tabu na temat zdrowia psychicznego wśród młodzieży. W najnowszym wywiadzie powiedział, że nastolatkowie nie otrzymują odpowiedniego wsparcia w tej sferze. Jak słusznie zauważył, technologia w dzisiejszych czasach niesie za sobą wyzwania, z którymi nie zmagały się poprzednie pokolenia. Brytyjska prasa już mówi o przełomie.

ZOBACZ TAKŻE: Kajra rozczulająco o synu: Jest jak Sławomir, budzi się i śpiewa

Książę William od lat jest działaczem na rzecz świadomości zdrowia psychicznego. Teraz postanowił pomóc młodzieży.

Grupa nastolatków w porozumieniu z "Mirror. Next Gen Edition" utworzyła ostatnio zespół "Nowa Generacja".

d3833hd

W ramach akcji przeprowadzili wywiad z księciem Cambridge na temat zdrowia psychicznego najmłodszych.

- Musimy zrobić więcej jako społeczeństwo, aby zwiększyć odporność dzieci na hejt i okrucieństwo w sieci - powiedział w rozmowie książę William.

Wyznał również, że jest podekscytowany przyszłością i sposobem, w jaki technologia otwiera świat, pozwalając młodym ludziom na kontakt z kimkolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek.

- Oczywiście technologia ma swoje wady i mam nadzieję, że razem zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby chronić wrażliwe osoby przed nimi - usłyszeli nastolatkowie z grupy "Mirror. Next Gen Edition".

d3833hd

William, księżna Kate oraz Meghan i Harry wystartowali niedawno z nową organizacją charytatywną "Shout". To pierwsza w Wielkiej Brytanii bezpłatna usługa działająca 24/7 dla każdego, kto znalazł się w kryzysowej sytuacji.

- Odkąd rozpoczęliśmy naszą kampanię, więcej młodych ludzi niż kiedykolwiek jest gotowych rozmawiać o swoim zdrowiu psychicznym, co jest niesamowite. Niestety, jednocześnie coraz więcej młodych ludzi twierdzi, że nie otrzymywało wcześniej potrzebnej pomocy. Oprócz tego, że potrafimy mówić, więcej z nas musi umieć słuchać. Dlatego usługi takie jak "Shout" są tak ważne - powiedział książę Cambridge.

d3833hd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3833hd