Trwa ładowanie...
weronika książkiewicz
22-12-2010 10:53

Książkiewicz ma już dość facetów?

Książkiewicz ma już dość facetów?Źródło: Fotografia: Akpa
d2d2axa
d2d2axa

To był trudny rok dla Weroniki Książkiewicz. Aktorka wprawdzie została szczęśliwą mamą Borysa, ale rozstała się z ojcem dziecka w atmosferze kłótni i wzajemnych oskarżeń.

Aktorka i jej były partner toczyli w tabloidach otwartą wojnę o dziecko. Krzysztof Latek zarzucał jej, że uniemożliwia mu kontakty z synem i skierował nawet sprawę do sądu rodzinnego.

Jak donosi Super Express, wszystko to zniechęciło Weronikę do mężczyzn. Od pół roku aktorka nie dopuszcza do siebie żadnych adoratorów.

Weronika unika mężczyzn. Nie tylko przestała chodzić na randki, ale także w życiu zawodowym niechętnie pracuje z facetami. Weronika nie ukrywa, że ma dość mężczyzn. Wielokrotnie mówiła mi, że nie zamierza się z nikim wiązać. Po ostatnim związku bardzo się zraziła do mężczyzn - mówi tabloidowi znajomy aktorki z planu serialu Chichot losu.

Weroniko, głowa do góry! Na kilku facetach świat się nie kończy!

d2d2axa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d2d2axa