Trwa ładowanie...

Książkiewicz wyznała uczucia Karolakowi. "Wracaj do mnie. Tęsknię za tobą"

Weronika Książkiewicz dała ponieść się emocjom i wyznała, co czuje w stosunku do jednego z najpopularniejszych polskich aktorów. Teraz mają wspólnie spędzić ponad dwa miesiące.

Książkiewicz wyznała uczucia Karolakowi. "Wracaj do mnie. Tęsknię za tobą"Źródło: East News
d2b0ebr

Książkiewicz podzieliła się w sieci przemyśleniami dotyczącymi Karolaka. Aktorka bardzo cieszy się, że znów będzie mogła intensywnie pracować z nim na planie i tym samym spędzać z Tomaszem większą część swojego czasu."Tęsknię za tobą" - przyznała wprost. Na szczęście kolejne dwa miesiące spędzą razem.

- Wiecie co jest najtrudniejsze w moim zawodzie? Że pracuje się z kimś po 12-15 godzin przez dwa miesiące codziennie, a potem nagle się robi inny projekt. Ale na szczęście to była tylko przerwa. Krótka, ale dla mnie za długa - wyznała Weronika na portalu społecznościowym. - Tomek, proszę cię, wracaj już do mnie, proszę cię, bo strasznie za tobą tęsknię. Mam nadzieję, że się tam za bardzo nie przemęczyłeś, że przyjeżdżasz wypoczęty, zrelaksowany, bo prawie dwa wspólne miesiące przed nami - dodała.

Biorąc pod uwagę fakt, że aktor w końcu definitywnie rozstał się z Violą Kołakowską, a Książkiewicz jest singielką, ich pogłębiająca się relacja jest całkiem prawdopodobna. Ponadto zarówno Weronika, jak i Tomek starają się w pojedynkę wychować swoje pociechy. Aktorka zajmuje się synkiem Borysem, a gwiazdor w weekendy piastuje opiekę nad córką Leną i synem Leonem. Wydaje się, że Książkiewicz i Karolaka łączy naprawdę sporo. Ciężko też oprzeć się urokowi Weroniki, która uchodzi za jedną z najpiękniejszych aktorek w Polsce. Jeżeli informacje się potwierdzą to szykuje się nowy, bardzo medialny związek.

Myślicie, że pasują do siebie?

d2b0ebr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2b0ebr