Trwa ładowanie...
d2ju9t2

Księżna Camilla nie pojawiła się u królowej Elżbiety. Znamy powód

Coroczny obiad przed świętami Bożego Narodzenia daje możliwość spotkania się w posiadłości monarchini wszystkich członków rodziny. Zabrakło jednak księżnej Kornwalii - poznajcie powód.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie wszyscy przyjechali na obiad do królowej.
Nie wszyscy przyjechali na obiad do królowej. (East News, Fot: East News)
d2ju9t2

Jak co roku królowa Elżbieta organizuje dla członków rodziny przedświąteczny obiad. To doskonała okazja do tego, żeby wszyscy spotkali się w rodzinnej atmosferze. W szczególności dla osób, które nie spędzą Bożego Narodzenia w Norfol.

Okazuje się, że na lunchu u monarchini zabrakło m.in partnerki księcia Karola, co niewątpliwie zaskoczyło fanów rodziny brytyjskiej. W końcu nie każdy ma odwagę odstąpić od tradycji, którą kultywuje królowa. Absencja musiała być związana z konkretnym uzasadnieniem. Zagraniczne media podają, że powodem tej nieobecności było silne przeziębienie.

Życie arystokratów budzi taką ciekawość, że fani oraz media obserwują każdy krok najważniejszych członków rodziny królewskiej. I nic nie umknie ich uwadze.

d2ju9t2

O przedświątecznym obiedzie u królowej Elżbiety w Pałacu Buckingham media rozpisują się już od kilku dni. Między innymi ze względu na rzekome konflikty. Przedświąteczny obiad miał być też doskonałym pretekstem do tego, żeby zjednać wszystkich i oczyścić atmosferę. Miejmy nadzieję, że się udało!

d2ju9t2

Podziel się opinią

Share
d2ju9t2
d2ju9t2