Trwa ładowanie...

Księżna Diana o seksie z księciem Karolem: To było dziwne

Po latach światło dzienne ujrzały nowe szczegóły małżeństwa księżnej Diany z księciem Karolem.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Księżna Diana o seksie z księciem Karolem: To było dziwneŹródło: East News, fot: East News
d29v1zo
d29v1zo

Wielbiciele królewskiego dworu od kilku dni mają nie lada powód do przywoływania wspomnień z życia księcia Karola. 14 listopada obchodził swoje 70. urodziny. Choć w swojej londyńskiej rezydencji Clarence House wraz z żoną Camillą Parker Bowles planował huczne przyjęcia, to nie wszystko poszło po jego myśli. Urodziny księcia Karola przebiegały raczej w dość skandalicznej atmosferze.

Dokument "Diana: In Her Own Words" obnaża tajemnice brytyjskiego dworu. Dowiedzieliśmy się z niego nie tylko o kolejnych faktach z życia księżnej, ale także o szczegółach związku z Karolem.

- To było dziwne. Bardzo dziwne. Nasza relacja seksualna była, a potem nagle wygasła. Było to jakieś siedem lat temu - mówiła księżna Diana o pożyciu z księciem Karolem.

Księżna ze swoich problemów małżeńskich zwierzyła się królowej Elżbiecie II, jednak ku jej zdziwieniu, nie otrzymała żadnej pomocy i wsparcia. Królowa miała ponoć odpowiedzieć: "Ja nie wiem, co Ty powinnaś zrobić. Karol jest beznadziejny".

d29v1zo

Para nigdy tak naprawdę nie była ze sobą do końca szczęśliwa. Diana musiała borykać się z niewiernością męża, co przekładało się na fakt, że w pomocy w wywiązywaniu się z królewskich obowiązków także nie mogła na niego liczyć.

Jak okazało się po latach, książę Karol miał wyjawić w swojej najnowszej biografii, że wcale nie chciał ślubu z Dianą i próbował go odwołać.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d29v1zo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d29v1zo