Trwa ładowanie...
d3etnqz

Księżna Diana w musicalu. "Znaleźliśmy idealną aktorkę"

Przed Jeanna de Waal niełatwe zadanie. Aktorka uważa, że zagranie roli Diany to dla niej wielki przywilej, ale przede wszystkim mnóstwo oczekiwań ze strony fanów księżnej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Księżnę Dianę zagra Jeanna de Waal
Księżnę Dianę zagra Jeanna de Waal (Materiały prasowe)
d3etnqz

"Diana: The Musical" to nowy projekt cenionego reżysera teatralnego Christophera Ashleya, który nie ma wątpliwości, że Jeanna de Waal będzie idealną Dianą.

- Do tej kultowej roli szukaliśmy kogoś, kto byłby w stanie ukazać niesamowite ciepło i opanowanie księżnej Diany. Wschodząca gwiazda na Broadwayu, brytyjska aktorka Jeanna de Waal, ucieleśniała wszystkie te cechy i wiele więcej – mówił Ashley.

Jeanna de Waal to 30-letnia aktorka, która ma już na koncie kilka dużych ról teatralnych. Próbowała także swoich sił w filmie i telewizji, jednak takie projekty można policzyć na palcach jednej ręki. Szerszemu gronu może być znana wyłącznie z netfliksowego "Iron Fista".

d3etnqz

Scenariusz "Diana: The Musical" koncentruje się m.in. na małżeństwie Diany z księciem Karolem i przemianie nikomu nieznanej kobiety w osobistość, która zaczęła zmieniać świat.

"Diana: The Musical" zadebiutuje na deskach kalifornijskiego teatru La Jolla Playhouse w lutym 2019 r. Eksperci przewidują, że sztuka zawędruje później na Broadway.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3etnqz

Podziel się opinią

Share
d3etnqz
d3etnqz