Trwa ładowanie...

Księżna Kate chuda jak przecinek na balu Guinnessa w Irlandii

Książęta Cambridge są w trakcie wizyty dyplomatycznej w Irlandii. Księżna Kate jak zwykle olśniła wszystkich swoją wieczorową kreacją.

Księżna Kate chuda jak przecinek na balu Guinnessa w IrlandiiŹródło: Getty Images
d3sj8g8
d3sj8g8

Księżna Kate i książę William wybrali niemal najlepszą porę na wizytę w Irlandii. Marzec jest szczególnym okresem w życiu Irlandczyków, gdyż 17 dnia tego miesiąca świętują cześć św. Patryka, patrona ich kraju. Wtedy wszyscy tłumnie wychodzą na ulice i w tradycyjnych zielonych barwach cieszą się ze swojego dziedzictwa.

Zobacz: Księżna Kate zażądała specjalnego miejsca dla swoich sukienek w samolocie

Z sympatii do zaprzyjaźnionego kraju księżna Kate również wybrała zieleń na kolor przewodni swojej wizyty. Przyleciała do Irlandii w jaskrawej, zielonej sukience i tego samego wieczoru postawiła na błyszczącą kreację w tej barwie. Suknia podkreśliła jej ultra szczupłą sylwetkę.

Księżna Kate i książę William podczas wizyty w Irlandii. Getty Images
Księżna Kate i książę William podczas wizyty w Irlandii. Źródło: Getty Images

Para książęca będzie przebywać w Irlandii do czwartku 5 marca. W trakcie podróży odwiedzą kilka największych miast oraz zapoznają się z lokalnymi inicjatywami m.in. dotyczącymi ochrony środowisk. Szkoda, że zabraknie ich w tym kraju 17 marca. Z pewnością na tę okazję księżna Kate przygotowałaby wyjątkową kreację.

Księżna Kate w wieczorowej kreacji w Irlandii. Getty Images
Księżna Kate w wieczorowej kreacji w Irlandii. Źródło: Getty Images
d3sj8g8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3sj8g8