Trwa ładowanie...

Księżna Kate i książę William bez obrączek! Dlaczego?

Książę William jest pierwszy w kolejce do brytyjskiego tronu. U swego boku ma piękną żoną i dwójkę dzieci. Próżno jednak na dłoniach księcia i Kate szukać obrączek. Dlaczego?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Księżna Kate i książę William bez obrączek! Dlaczego?Źródło: East News
d41v033
d41v033

Od dłuższego czasu plotkuje się o tym, że księżna Kate i książę William przechodzą małżeński kryzys. Informacje te nasiliły się, kiedy William pojechał bez żony na narty i tam świetnie się bawił u boku pięknej blondynki. Na filmikach i zdjęciach, które obiegły sieć widać było, jak razem tańczą, śmieją się i rozmawiają. Nic dziwnego, że to wzbudziło podejrzenia Kate Middleton. Zagraniczne media donosiły, że w Pałacu Buckingham panowała bardzo napięta atmosfera po powrocie Williama.

Wizyta rodziny królewskiej była doskonałą okazją ku temu, aby przyjrzeć się ich relacji z bliska. W Warszawie i w Gdańsku cały czas uśmiechali się i nie odstępowali na krok. Uwagę jednak zwraca jeden szczegół - żadne z nich nie miało na palcu obrączki. Czy to potwierdzenie ostatnich plotek o kryzysie?

Wszystkich fanów Kate i Williama uspokajamy. Na palcu księcia nie dojrzymy obrączki, ponieważ jak podano w oficjalnym komunikacie Kensington Palace, "nie lubi on nosić biżuterii". Podobno ta kwestia została przedyskutowana jeszcze przed ślubem z Kate. Middleton postanowiła jednak nosić piękny i efektowny pierścionek zaręczynowy.

d41v033

Zatem brak obrączki nie świadczy o kryzysie, a braku zamiłowania do ozdób.

ONS.pl
Źródło: ONS.pl
ONS.pl
Źródło: ONS.pl

Mija 5 lat od ślubu księcia Williama i Kate

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d41v033
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41v033