Trwa ładowanie...
dgtdc5h

Księżna Kate ma apel do wszystkich Brytyjczyków

Księżna Kate ma wielkie ambicje. Ruszyła z akcją #5wielkichpytań (#5greatquestions) i rozpoczyna ważną dyskusję wśród swoich rodaków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Kate
Księżna Kate (Getty Images)
dgtdc5h

Księżna Kate, która sama jest mamą trójki dzieci, od zawsze powtarza, że bardzo ważny jest dla niej rozwój najmłodszych. Żona Williama wierzy, że wszystkie warunki, w których rozwija się człowiek od pierwszych dni ciąży do ukończenia piątego roku życia, determinują jakość jego całego późniejszego życia.

By rozpocząć dyskusję na temat tych warunków, zorganizowała ankietę, do wypełnienia której zachęca w specjalnie opublikowanym wideo na Instagramie.

Pięć pytań, które padają w ankiecie, dotyczy opinii na temat tego, co jest najważniejsze dla rozwoju dziecka, kto ma na niego największy wpływ, czy ważna jest kondycja psychiczna rodzica, który okres jest najbardziej istotny, jakie czynniki liczą się najbardziej.

dgtdc5h

Sama Kate wielokrotnie wspominała, że ceni sobie udział aktywnego trybu życia, na łonie natury w dorastaniu małego człowieka. W jednej z ostatnich rozmów z dziennikarzami wyznała, że najpiękniejsze są dla niej chwile, które spędzają z Williamem i trójką dzieci w ich wiejskiej posiadłości.

Kate jest mamą już nieco podrośniętych dzieci, tylko najmłodszy Louis jest jeszcze oseskiem i skończy w tym roku 2 latka. Nic dziwnego, że co rusz pojawiają się pytania o czwartą pociechę. Myślicie, że zostanie mamą jeszcze raz?

Zagłosuj na najlepszy polski film!

dgtdc5h

Podziel się opinią

Share

dgtdc5h

dgtdc5h