Trwa ładowanie...
d38ldng

Księżna Kate na Wimbledonie. Miły gest był złamaniem protokołu

Księżna Kate wybrała się mężem na mecz tenisa. Zanim zasiadła w loży królewskiej, jeden ze znamienitych gości wręczył jej niezwykły podarek, jakim nie pogardziłby żaden fan tenisa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kate i William na Wimbledonie, 14.07.2019
Kate i William na Wimbledonie, 14.07.2019 (Getty Images)
d38ldng

W niedzielnym starciu na Wimbledonie Novak Djokovic zmierzył się z Rogerem Federerem. Fotoreporterzy celujący w lożę królewską uchwycili moment wręczenia księżnej Kate białego bucika przez mężczyznę siedzącego w drugim rzędzie. Specjaliści do spraw etykiety nie mają wątpliwości, że było to złamanie protokołu. Księżna nie powinna odbierać żadnych podarków bez wcześniejszej zapowiedzi i w takich okolicznościach.

Obejrzyj: Księżna Kate i książę William nie mogą się rozwieść? "Etykieta królewska im na to nie pozwoli" (KLIKA PUDELKA)

Mimo zaskoczenia Kate przyjęła sportowy bucik od wąsatego jegomościa. Był to bowiem Stan Smith, legenda amerykańskiego tenisa. To właśnie on rozsławił popularne do dziś białe tenisówki Adidasa, które w latach 70. zostały nazwane jego imieniem i nazwiskiem.

  Getty Images
(Getty Images)

Zobacz także: Kate i William na Wimbledonie. Radośni i uśmiechnięci

Tenisówka wręczona księżnej miała na sobie autograf byłego sportowca, więc niewykluczone, że pojawi się kiedyś na charytatywnej aukcji. Byłaby to nie lada gratka dla fanów tenisa.

d38ldng

Podziel się opinią

Share
d38ldng
d38ldng