Trwa ładowanie...

Księżna Kate nie planuje kolejnego dziecka

Ta informacja powinna na jakiś czas ukrócić pojawiające się co chwila plotki o kolejnej ciąży księżnej Kate. Osoby z jej otoczenia twierdzą, że rodzice księcia Jerzego i księżniczki Charlotty nie planują więcej dzieci. Kate chce się obecnie skupić na czymś innym. Na czym?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Księżna Kate nie planuje kolejnego dzieckaŹródło: ONS.pl
d3zabj0
d3zabj0

Niemal każde publiczne pojawienie się Kate wywołuje fale spekulacji. Brytyjskie media doszukują się zaokrąglonego brzucha lub innych sygnałów, które wskazywałyby na to, że rodzina księcia Williama znów się powiększy. Być może wynika to z faktu, że książęca para jeszcze przed ślubem deklarowała, iż chciałaby mieć bardzo dużą rodzinę. Zmienili zdanie?

Książę Jerzy przyszedł na świat 22 lipca 2013 roku, a jego siostra Charlotta 2 maja 2015 roku. Dzieci szybko stały się ulubieńcami Brytyjczyków. Poddani chętnie świętowaliby pojawienie się kolejnego "royal baby". Wszystko wskazuje na to, że mogą się tego nie doczekać.

- Byłbym zaskoczony, gdyby Kate zdecydowała się na trzecie dziecko. Mają już chłopca i dziewczynkę - ich rodzina jest w tym kontekście kompletna, a Kate i William chcą skupić się na kolejnym rozdziale wspólnego życia - powiedział informator "Sunday Express".

W tym kontekście niedawne słowa księżnej o trudach macierzyństwa nabierają nowego znaczenia.

d3zabj0

- To ważne, żeby mówić o tym, jak cudowne jest macierzyństwo, ale również o tym, z jakim wysiłkiem i presją jest związane. Nie jest to łatwe zadanie i proszenie o pomoc nie powinno być postrzegane jako słabość - wyznała.

Zdaniem osoby z otoczenia Kate, księżna chce się poświęcić działalności publicznej i charytatywnej. Ma zamiar być wsparciem dla męża.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3zabj0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zabj0