Trwa ładowanie...
d35qkeb

Księżna Kate nie pokazywała najmłodszego syna Louisa. Do teraz!

Gratka dla wszystkich fanów rodziny królewskiej. Księżna Kate wreszcie zaspokoiła ich ciekawość i pokazała 7-miesięcznego księcia Louisa. Uroczy widok!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Księżna Kate dba o prywatność swoich dzieci
Księżna Kate dba o prywatność swoich dzieci (Instagram.com)
d35qkeb

Księżna Kate bardzo dba o to, by jej pociechy miały szczęśliwe dzieciństwo. Jak lwica chroni ich prywatności i zgadza się wyłącznie kilka razy do roku, aby nadworny fotograf uwiecznił ich wizerunek. Choć sama często chwyta za aparat i robi przepiękne sesje swoim maluchom, to niezwykle rzadko mamy okazję podejrzeć co nieco z rodzinnego albumu państwa Cambridge.

O ile 3-letnia księżniczka Charlotte i 5-letni książę George od czasu do czasu pokazują się z rodzicami publicznie (np. niedawno podczas ślubu księżniczki Eugenii), o tyle najmłodszy członek rodziny królewskiej ostatnio widziany był w dniu swojego chrztu. Od lipca br. Kate i William ukrywa wizerunek 7-miesięcznego Louisa. Do teraz.

Niedawno sieć obiegło urocze zdjęcie, na którym książę Karol bawi się z małym Louisem. Całą sytuację kontroluje oczywiście baczny wzrok Kate. Widać, że dziadek jest niezwykle dumny z postępów, jakie robi jego najmłodszy wnuk. Uroczy obrazek, prawda?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d35qkeb

Podziel się opinią

Share
d35qkeb
d35qkeb