Trwa ładowanie...
Meghan Markle
30-08-2018 14:36

Księżna Kate podpadła królowej. Popełniła małą gafę

Ostatnio gafy na królewskim dworze zdarzały się głównie Meghan Markle. Teraz Elżbieta II spojrzała krzywo na zachowanie Kate Middleton.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Księżna Kate podpadła królowej. Popełniła małą gafęŹródło: Getty Images
db2u2se
db2u2se

W ostatnim czasie Kate rzadko pojawiała się publicznie. Po tym, gdy urodziła trzecie dziecko na pewien czas wycofała się z życia publicznego i odpoczywała na urlopie macierzyńskim. Media skupiły się w tym czasie na doniesieniach na temat Meghan Markle, która jako nowicjuszka na królewskim dworze, często zapomina o zasadach obowiązującej etykiety.

Okazuje się jednak, że nawet doświadczonej Middleton zdarzają się wpadki. Księżna pojawiła się ostatnio w Balmoral w Szkocji wraz z królową Elżbietą II i w drodze do kościoła zajęła miejsce obok niej. Monarchini popatrzyła na nią krzywym okiem, gdy ta otuliła się grubym kocem, który był w samochodzie. Brytyjskie tabloidy donoszą, że królowa była zażenowana tą sytuacją. Według niej takie zachowanie nie przystoi damie.

Trzeba przyznać, że będąc członkiem rodziny królewskiej nietrudno popełnić gafę. Kto by pomyślał, że okrycie się kocem może zostać odebrane za nietaktowne. Z drugiej strony księżna mogła przecież poprosić szofera, by włączył ogrzewanie w samochodzie.

Myślicie, że Kate zaliczyła sporą wpadkę?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

db2u2se
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
db2u2se