Trwa ładowanie...
d42ixkg

Księżna Kate powiedziała, co lubią jeść Charlotte i George. Większość dzieci też to uwielbia

Rodzina królewska zawsze budziła ogromne zainteresowanie. Sporo osób zastanawia się, jak wygląda życie na królewskim dworze. I czy bardzo odbiega od tego, które prowadzą szarzy ludzie. W niedalekiej przeszłości księżna Kate wybrała się wraz z dziećmi do St Luke's Community Centre w Londynie, gdzie powiedziała, co uwielbiają jeść jej dzieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Księżczniczka i książę rozczulają na każdym kroku.
Księżczniczka i książę rozczulają na każdym kroku. (PAP/EPA)
d42ixkg

Za sprawą ślubu Meghan i Harry'ego oraz narodzin trzeciego dziecka Kate i Williama, rodzina królewska jest na ustach wszystkich. W polskich mediach ponownie zaczęto przypominać słowa Kate, która powiedziała, co lubią jeść jej dzieci. Jedno jest pewne. Gdziekolwiek pojawia się książę George i księżniczka Charlotte, robią furorę. Urocze dzieci Kate i Williama rozczulają wszystkich, a ich zdjęcia z każdego wyjścia obiegają internet.

Całkiem niedawno Kate wybrała się z dziećmi na Wielki Obiad Wspólnoty, który został zorganizowany w St Luke's Community Centre w Londynie. Właśnie podczas tej uroczystości księżna powiedziała o tym, co najbardziej lubią jeść jej dzieci. Jak się okazuje, jest to pizza. Ponadto George i Charlotte uwielbiają pomagać w kuchni. A przy robieniu pizzy muszą mieć sporo radości.

d42ixkg

Zobacz też: Kate i William z dziećmi wychodzą z samolotu w Warszawie

Takie informacje potwierdzają jedynie, że dzieci prowadzą normalne życie. A przynajmniej o takie stara się Kate. Odchodzi od zakazów i restrykcyjnej etykiety, którą muszą przestrzegać. Dzieciństwo ma swoje prawa. I Kate tego pilnuje.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d42ixkg

Podziel się opinią

Share
d42ixkg
d42ixkg