WP

Zarząd spółki Wirtualna Polska Media S.A., wydawca serwisu „gwiazdy.wp.pl” przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „gwiazdy.wp.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Zarząd spółki Favore.pl sp. z o.o., przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „nocoty.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Księżna Kate spędziła urodziny bez Williama. Powód nie był błahy

O kryzysie między książętami Cambridge mówi się od dawna. 37. urodziny nie były dla Kate zbyt wesołe. Zabrakło na nich męża.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Kate
Księżna Kate (East News, Fot: East News)
WP

Rodzina królewska jak żadna inna na świecie podsyca zainteresowanie mediów. Teraz na świeczniku są Kate i William. Księżna Cambridge 9 stycznia świętowała swoje 37. urodziny. Niestety, na przyjęciu zabrakło jej męża. Miał tego dnia ważniejsze obowiązki.

Akurat w dzień urodzin żony, William był uczestnikiem obchodów 30-lecia istnienia instytucji charytatywnej Air Ambulance w Londynie, zajmującej się służbą ratownictwa medycznego w sytuacjach kryzysowych.

WP

Książę reprezentując rodzinę królewską spotkał się z personelem i pacjentami The Royal London Hospital. To dlatego zabrakło go w dniu urodzin żony, która tym razem nie kwapiła się, żeby mu towarzyszyć.

To nie pierwszy raz, kiedy Williama nie było u boku Kate w tym szczególnym dniu. I choć po wypełnieniu obowiązków, mógł wrócić do rodziny, to wątpimy, że solenizantka była zachwycona z takiego obrotu spraw.

Jednak jak zawsze, wielbiciele królewskiego dworu stanęli na wysokości zadania. Wieczorem, 9 stycznia, na Twitterze Pałacu Kensington pojawiły się oficjalne podziękowania za wszystkie życzenia dla Kate.

WP

Miejmy nadzieję, że wkrótce relacje królewskiej pary nieco się ocieplą.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP