placeholder_in6g6o

Księżna Kate spędziła urodziny bez Williama. Powód nie był błahy

O kryzysie między książętami Cambridge mówi się od dawna. 37. urodziny nie były dla Kate zbyt wesołe. Zabrakło na nich męża.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Kate
Księżna Kate (East News, Fot: East News)
placeholder_in6g6o

Rodzina królewska jak żadna inna na świecie podsyca zainteresowanie mediów. Teraz na świeczniku są Kate i William. Księżna Cambridge 9 stycznia świętowała swoje 37. urodziny. Niestety, na przyjęciu zabrakło jej męża. Miał tego dnia ważniejsze obowiązki.

Akurat w dzień urodzin żony, William był uczestnikiem obchodów 30-lecia istnienia instytucji charytatywnej Air Ambulance w Londynie, zajmującej się służbą ratownictwa medycznego w sytuacjach kryzysowych.

placeholder_in6g6o

Książę reprezentując rodzinę królewską spotkał się z personelem i pacjentami The Royal London Hospital. To dlatego zabrakło go w dniu urodzin żony, która tym razem nie kwapiła się, żeby mu towarzyszyć.

To nie pierwszy raz, kiedy Williama nie było u boku Kate w tym szczególnym dniu. I choć po wypełnieniu obowiązków, mógł wrócić do rodziny, to wątpimy, że solenizantka była zachwycona z takiego obrotu spraw.

Jednak jak zawsze, wielbiciele królewskiego dworu stanęli na wysokości zadania. Wieczorem, 9 stycznia, na Twitterze Pałacu Kensington pojawiły się oficjalne podziękowania za wszystkie życzenia dla Kate.

placeholder_in6g6o

Miejmy nadzieję, że wkrótce relacje królewskiej pary nieco się ocieplą.

placeholder_in6g6o
placeholder_in6g6o
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

placeholder_in6g6o