Trwa ładowanie...
d1cbsh7
Księżna Kate stanęła w obronie najmłodszych. Tym gestem zaskoczyła wiele osób
News

Księżna Kate stanęła w obronie najmłodszych. Tym gestem zaskoczyła wiele osób

Księżna Kate wraz z fundacją Place2Be’s Children’s Mental Health nagrała wzruszające wideo, w którym zachęca do budowania odporności psychicznej dzieci tak, aby potrafiły sobie radzić w sytuacjach stresowych. Jako patronka tej akcji, mówi o korzyściach wynikających z pracy ze swoimi pociechami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1cbsh7

- Radzenie sobie ze stresującymi sytuacjami to jest coś, czego trzeba nauczyć się w dzieciństwie. To pomaga poradzić sobie z każdym wyzwaniem, jakie czeka w dorosłym życiu - mówi księżna.

Kate przestrzega przed bagatelizowaniem tego problemu. Jej zdaniem dojść wtedy może do niepotrzebnej eskalacji kłopotów najmłodszych, a to będzie miało negatywne skutki w ich dorosłym życiu.

d1cbsh7

- Otrzymując wsparcie dzieci są w stanie poradzić sobie ze swoimi emocjami i uczuciami. Wiedzą też, kiedy szukać pomocy - dodaje.

Tylko wtedy młody człowiek nie będzie wstydził się ani bał się mówić o dręczących go kłopotach. Zdaniem księżnej to najlepszy sposób, by nauczyć pociechę stawiania czoła wyzwaniom czekającym każdego dnia.

- William i ja uważamy, że każde dziecko zasługuje na to, by je wspierać w trudnych dla niego momentach życia.

Księżna zachęca również to tego, aby rodzice zaufali miejscom, w których uczą się ich dzieci. Specjalnie wyszkoleniu nauczyciele będą w stanie pomóc zarówno najmłodszym, jak i dorosłym w pokonywaniu codziennych przeszkód.

d1cbsh7

- Szkoły są wyjątkowym miejscem, w którym dzieci mogą uzyskać wsparcie emocjonalne. Właśnie tam pracuje się zarówno z nimi, jak i z ich rodzinami.

Aby poznać więcej szczegółów akcji, obejrzyjcie wideo.

East News
ONS.pl
d1cbsh7

Podziel się opinią

Share

d1cbsh7

d1cbsh7