Trwa ładowanie...
di4zx9v

Księżna Kate to ulubienica królowej? Możliwe, że dostanie od niej coś wyjątkowego

Znawcy królewskich biografii potwierdzają: królowa Elżbieta II od zawsze była szczęśliwa, że jej wnuk William wybrał sobie na żonę właśnie Kate Middleton. Ma zamiar dać temu wyraz w naprawdę spektakularny sposób.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Królowa Elżbieta I i księżna Cambridge
Królowa Elżbieta I i księżna Cambridge
di4zx9v

Pożyczanie strojnej i niewyobrażalnie drogocennej biżuterii z kolekcji monarchii należy do tradycji. Zarówno Kate jak i Meghan na swoich ślubach miały tiary pożyczone od Elżbiety.

Ella Kay, która jest ekspertką od królewskiej kolekcji klejnotów podkreśla, że Elżbieta zarządza dwoma zbiorami: jeden z nich jest przekazywany w monarchii od wieków z pokolenia na pokolenie, a drugi jest prywatną własnością królowej.

Po śmierci monarchini dziedziczna biżuteria zostanie rozdysponowana pośród różnych członków rodziny. Wszak Elżbieta ma mnóstwo dzieci, wnucząt i prawnucząt. Bardzo możliwe, że większość otrzyma Karol i William, bo obaj są następcami tronu. Jednak pozostaje jeszcze kwestia prywatnych klejnotów i biżuterii Elżbiety.

di4zx9v

Według ekspertki królowa tak lubi księżną Kate, że to jej przepisze większość swojej własności. Tym samym zaznaczy, że jest szczęśliwa, że jako żona Williama, Kate zostanie kiedyś królową.

di4zx9v

Podziel się opinią

Share
di4zx9v
di4zx9v