Trwa ładowanie...
d2dbjro

Księżna Kate tylko udawała dziewczynę księcia Williama, zanim zostali parą. Nikt o tym nie wiedział

Księżna Kate i książę William mają swoje małżeńskie tajemnice, które nigdy wcześniej nie ujrzały światła dziennego. Przyjaciółka księżnej Cambridge wyjawiła ostatnio nieznany fakt z ich życia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książe William i Kate Middleton
Książe William i Kate Middleton (PAP)
d2dbjro

Księżna Kate i książę William są małżeństwem od ponad ośmiu lat. Zanim jednak się w sobie zakochali, długi czas byli dobrymi przyjaciółmi. Niewiele osób pamięta, że bajeczny ślub poprzedzały liczne kryzysy pary. Ale to nie wszystko.

ZOBACZ TAKŻE NOWY ODCINEK "W ŁÓŻKU Z OSKAREM”: Helena Norowicz: "Nigdy nie miałam problemu z nagością"

d2dbjro

Okazuje się, że księżna Cambridge podkochiwała się w Williamie. Jakby tego było mało, zdarzyło się, że udawała jego dziewczynę. Laura Warshauer, koleżanka księżnej Kate ze szkoły podzieliła się z mediami anegdotą na ten temat:

"Kate i ja jadłyśmy brownie. Nigdy nie była wielką fanką alkoholu, nie potrzebowała go, by poczuć się pewnie. William był wtedy podrywany przez pewną dziewczynę na imprezie, co zaczęło być dla niego uciążliwe, bo nie chciała się od niego odczepić. Był dla niej naprawdę bardzo miły, a ona nie rozumiała, że nie jest zainteresowany. Nagle podeszła do nich Kate i objęła Williama, który powiedział do nieznajomej: przepraszam, ale mam dziewczynę. Po chwili wyszeptał, że jest jej wdzięczny i oboje zaczęli się śmiać. Tylko Kate mogła to zrobić. To stało się miesiąc po rozpoczęciu studiów".

Przypomnijmy, że Kate Midleton i książę William powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w 2011 r. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, że książę William do ostatniej chwili próbował zrobić wszystko, by nie doszło do ich ślubu.

Mówi się, że czuł się jak Diana, dla której ślub z Karolem, oględnie mówiąc, nie był spełnieniem marzeń. William miał czuć presję i nie być gotowy na zaangażowanie.

d2dbjro

Ostatecznie do ceremonii doszło i było to wydarzenie, którym żyła cała Wielka Brytania. Ślub Kate i Williama w Westminster Abbey transmitowany był przez największe stacje telewizyjne na świecie.

Podziel się opinią

Share

d2dbjro

d2dbjro
d2dbjro