Trwa ładowanie...

Księżna Kate ujawniła szczegóły przyjęcia urodzinowego księżniczki Charlotte. Urocze!

Księżniczka Charlotte, choć ma zaledwie dwa lata, wyrasta na prawdziwą gwiazdę rodziny królewskiej i naprawdę potrafi zaskoczyć. Jak wyjawiła księżna Kate, na ostatnich urodzinach urzekła wszystkich.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Księżna Kate ujawniła szczegóły przyjęcia urodzinowego księżniczki Charlotte. Urocze!Źródło: Getty Images
d2l0670

Córka Kate i Williama zdążyła już podbić serca nie tylko Brytyjczyków, ale i miłośników rodziny królewskiej na całym świecie. Z okazji drugich urodzin córki księcia Williama i księżnej Kate, Pałac Kensington opublikował najnowszy portret małej arystokratki. Jednak nie tylko urokliwe zdjęcie jest ostatnio komentowane, a rozbrajający wyczyn księżniczki, o którym opowiedziała dumna mama.

Niedługo po urodzinach Charlotte (które odbyły się 2 maja), księżna Cambridge spotkała z grupką uczniów, które poznawały tajniki prowadzenia gospodarstwa na farmie w Gloucestershire, prowadzonej przez fundację Michaela Morpurgo (edukującej dzieci z biedniejszych części miast o życiu na wsi). Dzieci, wiedząc o urodzinach małej księżniczki, przyniosły dla niej kartkę i prezent – pluszowego misia Paddingtona.

Nauczycielka, Natalie Graham, wyznała magazynowi "Hello", że księżnej bardzo prezent bardzo przypadł do gustu prezent, jaki przygotowały dzieci. Stwierdziła, że Charlotte też z pewnością się spodoba, podobnie jak kartka ze świnką Peppą, którą mała księżniczka uwielbia. Middleton opowiedziała też o niewielkim przyjęciu urodzinowym, podczas którego, jej zdaniem, najbardziej słodkim fragmentem był moment, w którym księżniczka sama zaśpiewała sobie "Happy Birthday". Po takich rewelacjach trudno się dziwić Brytyjczykom, że zachwycają się uroczą arystokratką.

Getty Images
Źródło: Getty Images
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2l0670
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2l0670