Trwa ładowanie...
dn56e71

Księżna Kate urodzi synka? Internauci nie mają wątpliwości. Zdradził ją jeden szczegół

Zgodnie z coroczną tradycją pałac Kensington kilka dni temu opublikował okolicznościowe zdjęcie księżnej Kate i księcia Williama z dziećmi. Choć wiemy, że para spodziewa się trzeciego dziecka, wciąż nie poznaliśmy jego płci. Jednak brytyjscy internauci są przekonani, że na fotografii znajduje się ukryty komunikat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Kate i książę William
Księżna Kate i książę William (newspix.pl)
dn56e71

On dostojny, ona, jak zwykle, z klasą. Razem z nimi mały Jerzyk z zawadiackim spojrzeniem oraz księżniczka Charlotta. Jednym słowem typowy portret szczęśliwej rodziny. Jednak dla niektórych internautów zdjęcie zdradza płeć przyszłego dziecka. Skąd te przypuszczenia?

Zauważyli oni, że cała rodzina jest ubrana nie niebiesko. Sugerowałoby to, że Kate urodzi chłopczyka. Wobec tej teorii pojawiły się również głosy krytyczne. Przeciwnicy twierdzą, że zdjęcie zostało wykonane kilka miesięcy temu, kiedy księżna nie była jeszcze w ciąży. Wskazuje na to brak ciążowego brzuszka.

dn56e71

Dodatkowo dziennikarze, będący blisko rodziny królewskiej, od dłuższego czasu informują, że Middleton urodzi dziewczynkę. Jedno jest pewne. Bez względu na płeć dziecka stanie się ono ulubieńcem Brytyjczyków.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

dn56e71

Podziel się opinią

Share

dn56e71

dn56e71