Trwa ładowanie...
d3qlv0z

Księżna Kate urodzi synka? Internauci nie mają wątpliwości. Zdradził ją jeden szczegół

Zgodnie z coroczną tradycją pałac Kensington kilka dni temu opublikował okolicznościowe zdjęcie księżnej Kate i księcia Williama z dziećmi. Choć wiemy, że para spodziewa się trzeciego dziecka, wciąż nie poznaliśmy jego płci. Jednak brytyjscy internauci są przekonani, że na fotografii znajduje się ukryty komunikat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Księżna Kate i książę William
Księżna Kate i książę William (newspix.pl)
d3qlv0z

On dostojny, ona, jak zwykle, z klasą. Razem z nimi mały Jerzyk z zawadiackim spojrzeniem oraz księżniczka Charlotta. Jednym słowem typowy portret szczęśliwej rodziny. Jednak dla niektórych internautów zdjęcie zdradza płeć przyszłego dziecka. Skąd te przypuszczenia?

Zauważyli oni, że cała rodzina jest ubrana nie niebiesko. Sugerowałoby to, że Kate urodzi chłopczyka. Wobec tej teorii pojawiły się również głosy krytyczne. Przeciwnicy twierdzą, że zdjęcie zostało wykonane kilka miesięcy temu, kiedy księżna nie była jeszcze w ciąży. Wskazuje na to brak ciążowego brzuszka.

d3qlv0z

Dodatkowo dziennikarze, będący blisko rodziny królewskiej, od dłuższego czasu informują, że Middleton urodzi dziewczynkę. Jedno jest pewne. Bez względu na płeć dziecka stanie się ono ulubieńcem Brytyjczyków.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3qlv0z

Podziel się opinią

Share
d3qlv0z
d3qlv0z