Trwa ładowanie...
d273gy5

Księżna Kate urodziła! Chłopiec czy dziewczynka?

Oficjalna wiadomość pojawiła się na profilu Kensington Palace na Twitterze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Kate urodziła syna
Księżna Kate urodziła syna (Forum)
d273gy5

- Księżna Cambridge urodziła syna. Dziecko waży 3 kg 800 g. Książę Cambridge był obecny podczas narodzin. Jej Królewska Wysokość i jej dziecko dobrze sobie radzą - czytamy w poście.

To trzecie dziecko książęcej pary. Nie wiemy jeszcze, jakie imię wybrali Kate i William. Przypomnijmy, że Kate Middleton trafiła do szpitala w poniedziałek 23 kwietnia rano. O narodzinach syna zostali też poinformowani pozostali członkowie rodziny królewskiej.

d273gy5

- Królowa, książę Edynburga, książę Walii, księżna Kornwalii, książę Harry i członkowie obu rodzin zostali poinformowani i są zachwyceni nowinami - pojawił się kolejny post na Twitterze.

Księżna nie najlepiej znosiła ciążę. Podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich ciąż, Middleton nie czuła się najlepiej. Księżna Cambridge cierpiała na przypadłość zwaną hyperemesis gravidarum. Objawia się ona bardzo silnymi nudnościami oraz wymiotami, które nasilają się w przypadku głodu, sytuacji stresowych i przemęczenia.

Nie da się ukryć, że Middleton wyglądała rewelacyjnie przez ostatnie 9 miesięcy. Kate bardzo chętnie podkreślała swoje krągłości. Mamie i maluszkowi życzymy dużo zdrowia!

ZOBACZ TAKŻE: Ślotała o Kate Middleton: "Jej stroje są podobne do tych, które nosiła Diana"

d273gy5

Podziel się opinią

Share

d273gy5

d273gy5