Trwa ładowanie...

Księżna Kate wraca do swoich obowiązków. Zapowiada pierwsze publiczne wystąpienie po ogłoszeniu ciąży

Wszystko wskazuje na to, że Kate czuje się coraz lepiej i fani będą mogli niebawem znów zobaczyć spodziewającą się dziecka księżną. Jak poinformowała rodzina królewska, wraca do swoich dyplomatycznych obowiązków.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Księżna Kate wraca do swoich obowiązków. Zapowiada pierwsze publiczne wystąpienie po ogłoszeniu ciążyŹródło: Getty Images
d3lwkzo

Jak wynika z oficjalnych komunikatów rodziny królewskiej, jakie pojawiły się na Twitterze, księżna ma towarzyszyć Harry’emu i Williamowi podczas obchodów Międzynarodowego Dnia Zdrowia Psychicznego, który przypada na 10 października.

Obecność księżnej jest o tyle istotna, że Kate od lat angażuje się w akcje charytatywne i kampanie edukacyjne działające na rzecz poprawy opieki zdrowia psychicznego. Współpracuje z Centrum dla Rodzin i Dzieci Anny Freud. Organizacja rusza z kolejną odsłoną kampanii, w której wzięła udział księżna. Do szkół trafiło nagranie, w którym podkreśla, jak ważne jest rozmawianie o uczuciach i psychice.

- Zdrowie psychiczne to sposób, w jaki czujemy i myślimy. Nie można tego zobaczyć, ale to wpływa na nas każdego dnia, a rozmawianie o tym może być trudne. Czasem jedna rozmowa może sprawić, że poczujemy się lepiej. Jako rodzice wszyscy chcemy, aby nasze dzieci miały możliwie najlepszy start w życie. Ośmielanie dzieci, aby się otworzyły, może im dać umiejętności, które pomogą im przejść przez zawirowania w późniejszym życiu - mówiła w filmiku przygotowanym na potrzeby kampanii. Choć wideo było nagrane kilka miesięcy temu, i tak wzbudziło wśród fanów euforię. W końcu to pierwsza publiczna wypowiedź księżnej po ogłoszeniu trzeciej ciąży.

Przypomnijmy, że zaraz po tym, jak ogłoszono, że Kate spodziewa się trzeciego dziecka, księżna chwilowo wycofała się z życia publicznego. Bardzo ciężko przechodzi pierwszy trymestr ciąży, gdyż cierpi na hypermesis gravidarum. Złe samopoczucie nie pozwoliło jej nawet towarzyszyć synowi, księciu Jerzemu w pierwszym dniu szkoły. Czy już niebawem będzie można ją zobaczyć na oficjalnych wydarzeniach? Jeśli tylko pozwoli jej na to zdrowie, wygląda na to, że niebawem wróci do pełnienia obowiązków w pełnym wymiarze.

Zobacz także: Trzecie "royal baby" w drodze. Dlaczego ekscytujemy się każdą kolejną ciążą księżnej Kate?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3lwkzo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3lwkzo