Trwa ładowanie...
d3c4160

Księżna Kate wraca do swoich obowiązków. Zapowiada pierwsze publiczne wystąpienie po ogłoszeniu ciąży

Wszystko wskazuje na to, że Kate czuje się coraz lepiej i fani będą mogli niebawem znów zobaczyć spodziewającą się dziecka księżną. Jak poinformowała rodzina królewska, wraca do swoich dyplomatycznych obowiązków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Kate wraca do pracy
Księżna Kate wraca do pracy (Getty Images)
d3c4160

Jak wynika z oficjalnych komunikatów rodziny królewskiej, jakie pojawiły się na Twitterze, księżna ma towarzyszyć Harry’emu i Williamowi podczas obchodów Międzynarodowego Dnia Zdrowia Psychicznego, który przypada na 10 października.

Obecność księżnej jest o tyle istotna, że Kate od lat angażuje się w akcje charytatywne i kampanie edukacyjne działające na rzecz poprawy opieki zdrowia psychicznego. Współpracuje z Centrum dla Rodzin i Dzieci Anny Freud. Organizacja rusza z kolejną odsłoną kampanii, w której wzięła udział księżna. Do szkół trafiło nagranie, w którym podkreśla, jak ważne jest rozmawianie o uczuciach i psychice.

- Zdrowie psychiczne to sposób, w jaki czujemy i myślimy. Nie można tego zobaczyć, ale to wpływa na nas każdego dnia, a rozmawianie o tym może być trudne. Czasem jedna rozmowa może sprawić, że poczujemy się lepiej. Jako rodzice wszyscy chcemy, aby nasze dzieci miały możliwie najlepszy start w życie. Ośmielanie dzieci, aby się otworzyły, może im dać umiejętności, które pomogą im przejść przez zawirowania w późniejszym życiu - mówiła w filmiku przygotowanym na potrzeby kampanii. Choć wideo było nagrane kilka miesięcy temu, i tak wzbudziło wśród fanów euforię. W końcu to pierwsza publiczna wypowiedź księżnej po ogłoszeniu trzeciej ciąży.

Przypomnijmy, że zaraz po tym, jak ogłoszono, że Kate spodziewa się trzeciego dziecka, księżna chwilowo wycofała się z życia publicznego. Bardzo ciężko przechodzi pierwszy trymestr ciąży, gdyż cierpi na hypermesis gravidarum. Złe samopoczucie nie pozwoliło jej nawet towarzyszyć synowi, księciu Jerzemu w pierwszym dniu szkoły. Czy już niebawem będzie można ją zobaczyć na oficjalnych wydarzeniach? Jeśli tylko pozwoli jej na to zdrowie, wygląda na to, że niebawem wróci do pełnienia obowiązków w pełnym wymiarze.

d3c4160

Zobacz także: Trzecie "royal baby" w drodze. Dlaczego ekscytujemy się każdą kolejną ciążą księżnej Kate?

d3c4160

Podziel się opinią

Share

d3c4160

d3c4160